Uzávěrka 5. 2.

Krkonošské muzeum Vrchlabí – konkurz (kurátor/ka)

Publikováno 11. 1. 2021

Správa Krkonošského národního parku hledá vhodného kandidáta na pozici kurátora/ky sbírkových fondů.

Popis pracovní pozice:

  • odborná práce se sbírkovým fondem etnografie
  • příprava výstav, přednášek a akcí pro veřejnost
  • koncepční práce a příprava projektů
  • publikační činnost

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání humanitního směru
  • praxe v oboru muzejnictví vítána, není podmínkou
  • schopnost samostatné i týmové tvůrčí činnosti
  • výborné komunikační i organizační schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, internet)
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a pečlivost
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

Přihláška musí obsahovat:

  • označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení
  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • výpis z rejstříku trestů (ne starší tří měsíců)

Nabízíme:

  • pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení, jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
  • pracovní úvazek 1,0 (tj. 40 hodin/týden)
  • odpovídající finanční ohodnocení na základě délky praxe a dosaženého vzdělání dle Přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platné pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 1, platová třída 10 (rozpětí 21 260–31 240 Kč)
  • výhody zaměstnanců státní instituce (5 týdnů dovolené, stravenky, FKSP)

místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:

  • Krkonošské muzeum Vrchlabí, 1. 3. 2021 či po dohodě

Upozornění:

Upozorňujeme, že zaměstnanec Správy KRNAP nesmí být dle §303, odst. 3 zákoníku práce (zákon 262/2006 Sb. v platném znění) členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, provozujících podnikatelskou činnost.

Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace, případně e-mailem na adresu , do 5. 2. 2021 do 12 hod.

Přihláška musí být označena jako Výběrové řízení – kurátor sbírkových fondů – etnograf. Obálku s přihláškou, která bude podána poštou, je nutno vložit do krycí obálky s adresou organizace. K pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictví e-mailu.

Správa KRNAP si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného zájemce.