Krajská knihovna v Pardubicích – konkurz (knihovník/ce)

Publikováno 27. 5. 2020

Krajská knihovna v Pardubicích přijme pracovnici/pracovníka na pracovní pozici: samostatný knihovník katalogizátor.

Nabízíme

  • zajímavou práci ve veřejné knihovně
  • příjemné pracovní prostředí
  • jistota seriózního zaměstnavatele a dlouhodobá pracovní perspektiva
  • benefity pro zaměstnance (příspěvek na stravování, zdravotní volno, 5 týdnů dovolené,  výuka cizích jazyků)
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • hlavní pracovní poměr 1,0
  • zkušební doba 3 měsíce

Požadujeme

  • VŠ  nebo VOŠ vzdělání knihovnického směru nebo příbuzných oborů
  • vyšší počítačová gramotnost
  • znalost katalogizace, katalogizačních pravidel RDA
  • znalost SW Aleph výhodou
  • komunikativnost, organizační schopnosti, systematičnost a důslednost

Náplň práce

  • jmenná a věcná katalogizace tištěných dokumentů

Předpokládaný nástup: dle dohody, nejpozději 1. 8. 2020

Plat: dle vzdělání a praxe podle platných tabulek

Pracovní doba: celý úvazek (8 hodin denně)

Nabídky se strukturovaným životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte pouze elektronicku poštou na adresu .