Uzávěrka 14. 10.

Knihovna Boženy Benešové (Napajedla) – konkurz (vedoucí)

Publikováno 20. 9. 2022

Baví vás práce s lidmi? Zajímá vás literatura a vedení týmu? Chcete být součástí úspěšné kulturní organizace? Přidejte se k nám.

Jaká jsou naše kritéria:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Kladný vztah k literatuře, ideálně knihovnické zkušenosti.

Hledáme někoho, kdo:

  • Úspěšně vedl tým lidí.
  • Je proaktivní, má tah na branku a vizi.
  • Má představu o tom, jakým směrem by se měla naše knihovna dále ubírat.
  • Skvěle komunikuje se čtenáři od dětí po seniory.
  • Umí zorganizovat akce typu besed apod.
  • Má zájem se vzdělávat a rozvíjet.
  • Je aktivní řidič sk. B.

Co můžeme nabídnout my:

  • Zajímavou a pestrou náplň práce od vedení týmu, zajištění provozu a aktivního zapojení se do napajedelské kultury.
  • Propojení se a spolupráci s našimi dalšími středisky jako je muzeum, kavárna, kino, informační centrum.
  • 10. platovou třídu.
  • 25 dní dovolené.
  • Bonusový program pro zaměstnance (telefonní tarify, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, volné vstupy na akce).
  • Hate free prostředí a rodinnou atmosféru.
  • Podporu kreativity, proaktivity a samostatnosti.

Nástup od 2. 1. 2023.

Náplň práce:

  • Vedení a koordinace provozu knihovny – vedení týmu, koncepční práce, kooperace na ekonomické prosperitě služby.
  • Příprava a realizace besed.
  • Rozvíjení týmu i samotné služby.
  • Knihovnické, bibliografické, referenční a informační služby. Kulturně vzdělávací činnost.
  • Profilování knihovního fondu knihovny.
  • Výkon knihovnických služeb pro neprofesionální knihovny regionu Napajedla (metodické práce v 8 obecních knihovnách, katalogizace podle stanovených pravidel apod.)

Pro přihlášení se do výběrového řízení je třeba nejpozději do 14. října 2022:

  • Poslat CV.
  • Popsat nám své předchozí důležité zkušenosti s vedením lidí.
  • Zpracovat koncepci knihovny (min. 2 strany A4).

To vše na e-mail .