Knihovna a tiskárna pro nevidomé K. E. Macana – konkurz (finanční účetní)

Publikováno 28. 3. 2024

Knihovna a tiskárna pro nevidomé K.E.Macana vypisuje výběrové řízení na pozici finanční účetní.

Náplň práce:

  • vedení účetních agend (kromě mzdové) v příspěvkové organizaci
  • zpracování účetních závěrek (měsíční, čtvrtletní, roční)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na pozici účetní/praxe ve státní správě výhodou
  • znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word)
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, odpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v malém  příjemném kolektivu v centru Prahy
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů zdravotní volno
  • stravenkový paušál
  • odborná školení
  • nástup od 4.2024  nebo dle dohody
  • plat dle nařízení vlády č. 246/2022 Sb. v platném znění, platová třída výše dle délky praxe (23 390 až 34 370 Kč), osobní příplatek po 1. odpracovaném měsíci
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s přechodem na dobu neurčitou

Máte-li zájem o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na adresu .

Zasláním životopisu pro účely výběrového řízení uchazeč uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.