Uzávěrka 22. 8.

Kino Pilotů – konkurz (provozní manažer/ka)

Publikováno 26. 7. 2022

Hledáme uchazeče/uchazečky na pozici manažer/ka kina. Jste organizačně schopný/schopná? Baví vás práce s lidmi? Zajímají vás filmy a setkání s jejich tvůrci?

Náplň práce

  • Řízení a aktivní zapojení do provozu kina
  • Vedení týmu brigádníků
  • Komunikace s návštěvníky
  • Spolupráce s dodavateli
  • Řešení běžných provozních problémů
  • Zodpovědnost za hladký průběh projekcí a pronájmů

Požadujeme

  • Organizační, koordinační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Anglický jazyk na základní komunikační a psané úrovni
  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou

Nabízíme

  • Různorodou a samostatnou práci
  • Pracovní dobu krátký – dlouhý týden
  • Práci v dynamickém týmu v příjemném prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • ŽL/pracovní smlouva
  • Plný/částečný úvazek

V případě, že splňujete výše uvedené předpoklady a máte zájem o práci v Kině Pilotů, zašlete životopis na e-mail  do 8. 8. 2022 (pozn. Culturenetu: datum uzávěrky bylo prodlouženo do 22. 8. 2022).