Uzávěrka 28. 2.

Jazzový klub Reduta – konkurz (manažer/ka)

Publikováno 8. 2. 2023

Nejstarší česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia, a. s., pro rozšíření provozu vypisuje výběrové řízení na pozici manažera/ky Jazzového klubu Reduta.

Náplň práce:

• Převzetí úkolů od vedení a jejích následné rozdělení

• Kontrola vypracovaných úkolů a následný reporting

• Aktivní vyhledávání a předjednání obchodních, kulturních, společenských a marketingových příležitostí: sponzoři, mediální partneři, dodavatele, průvodci, cestovní kanceláře, hotely… Rozjednání obchodních jednání

• Organizování a koordinace činnosti podřízených

• Spolupráce s vedením klubu a reporting

• Organizace, koordinace a zabezpečení chodu klubu: kulturní představení, dětská představení

Požadujeme:

• Odpovídající vzdělání, znalost AJ, další jazyky výhodou

• Prokazatelná úspěšná praxe

• Zkušenosti na manažerské pozici (zkušenost s vedením obchodního/marketingového týmu s prokazatelnými dobrými výsledky)

• Systematičnost a zodpovědnost

• Pozitivní, aktivní a flexibilní přístup

Nabízíme:

• Motivační, flexibilní finanční ohodnocení plus provize s prokazatelně dohodnutých a rozjednaných akcí

• Perspektivní práci v  dynamickém kolektivu v kulturním prostředí v legendárním klubu v centru Prahy

• Osobní kariérní růst