Hledáme bookera/ku v EU pro dva hudební projekty

Publikováno 18. 7. 2022

Pro dva hudební projekty hledáme do týmu nového parťáka na pozici bookera/ky pro EU.

Co hledáme: fajn člověka s chutí pracovat v hudebním businessu a se smyslem pro obchod, který rád cestuje do zahraničí a seznamuje s novými lidmi, umí udržet dlouhodobě dobré vztahy s partnery, resourceful attitude (eh, nevím, jak se to řekne pěkně česky), networking v češtině a angličtině mu nedělá žádný problém, je organizačně schopný, proaktivní, a je s ním radost spolu-pracovat.

Co nabízíme: proplacené zahraniční cesty na showcase festivaly po celé Evropě (podzim 22: Paříž, Brusel, Berlín, Hamburk, Nizozemí), finanční podmínky běžné pro práci bookera (tj. běžná výše procent z koncertního fee), možnost zaučení a zapojení do hudebního businessu v ČR (SoundCzech, Music Managers Forum, worshopy, přednášky), Evropě a USA.

Kromě „práce v terénu“ na festivalech, kde je úkolem kontaktovat vybrané lidi, je to práce z domu: psaní e-mailů, obvolávání, schůzky u kafíček… Dá se to dělat k hlavnímu pracovnímu poměru, nebo i jako internship pro zapáleného, ambiciózního studenta. V současné chvíli si tím spíš přivyděláte, v dalším roce, kdy booking už bude stabilnější, to bude i finančně zajímavější. Ideální pro někoho, kdo si chce budovat svůj roaster a kontakty a uvedení do hudebního businessu se mu hodí. Do budoucna zvažujeme i založení booking agentury. Zkušenosti jsou výhodou, ale i bez zkušeností stačí zápal a profesionální přístup a už v tom jedete. V komentáři najdete odkazy na videa obou projektů.

Pokud máte zájem, prosíme o zprávu do e-mailu s vaším CV a krátkým představením na .

Díky a budem se těšit!