Uzávěrka 30. 4.

Hithit hledá věrozvěsta

Publikováno 7. 4. 2021

Hithit je největší česko-slovenský portál, který se zabývá odměnovým crowdfundingem. Propojujeme autory, kteří si u nás vytvoří projekt, s přispěvateli, kteří si u nich kupují odměny, a tím pomáhají realizovat jejich cíle. Rosteme a proto jsme se rozhodli externí kolegy nahradit (semi)interními!

A tak hledáme našeho Konstantina a Metoděje v jednom, někoho, kdo bude zvěstovat dobré jméno Hithitu. Představujeme si tě tak, že se budeš starat o to, aby běžící projekty vidělo co nejvíc přispěvatelů. Že budeš tvořit image Hithitu na všech těch internetech a čas od času napíšeš i nějaký obsah pro autory. Ideálně bys taky měl/a zvládnout udělat dostatečně reprezentativní grafiku (třeba v Canvě nebo jiném programu) a vtipně okomentovat i projekt o *zde doplň tu nejnudnější věc, co tě napadne*.

Starat se budeš o obsah na Instagramu, Facebooku, LinkedInu a rozhodně někde máme i login na Twitter. Brzo budeme spouštět taky blog, kam bude třeba doplňovat obsah. Byli bychom vděční, kdybys uměl/a výsledky svojí práce zanalyzovat a na základě dat ji vylepšovat.

Takže, jak si tě představujeme v odrážkách:

  • Ideálně víš, co je crowdfunding (pokud jsi na Hithitu ještě nikdy nepřispěl/a, teď je tvoje šance).
  • Postuješ i jinam než jen na svůj osobní Facebook, Instagram a LinkedIn.
  • Svoji práci dokážeš dát do kontextu s čísly, která z ní vychází.
  • Zvládneš tvořit obsahy, které lidi budou bavit.
  • Máš smysl pro humor a umíš ho použít tak, aby nikoho neurazil.
  • Češtinu máš v malíčku, dokážeš správně napsat i datum a tím rozseknout náš dlouhotrvající kancelářský spor o jeho podobu.

Prakticky pak:

  • Úvazek dle dohody, hledáme ale někoho, kdo s námi bude svůj pracovní čas trávit převážně v kanceláři. Můžeš tedy mít i jiné klienty, ale třeba na každé dopoledne bychom tě chtěli jen pro sebe.
  • Nástup třeba další pondělí, ale zvládneme to i uprostřed týdne
  • Místo v kanceláři v Holešovicích a malý tým, co sní tolik sušenek, jako by byl velký

Pošli nám, prosím, životopis/LinkedIn na a napiš, proč do toho vlastně chceš jít. Pokud se můžeš prezentovat obsahem, který jsi na sítích vytvořil/a, určitě ho připoj a taky napiš, jak v tuhle chvíli vnímáš Hithit jako značku a jak se ti líbí naše komunikace.

Díky a těšíme se!

Bára, Danča a Verča