Uzávěrka 6. 1.

Fuchs2 – konkurz (pracovník/ce komunitního centra)

Publikováno 6. 12. 2022

Do komunitního centra Klubovna F2 Štvanice hledáme člověka na pozici komunitního pracovníka/ce, jehož/jejíž práce spočívá v komunikaci a práci s dětmi a mládeží ve věku od 12 do 20 let.

Co práce obnáší a jak si tě představujeme?

Je potřeba být komunikativní, mít aktivní přístup bez předsudečného jednání, být umělecky založený*á nebo mít hudební zaměření, nebát se komunikovat s dětmi a mládeží, být schopný*á provádět menší workshopy na zvolené téma, mít zájem o rozvoj komunitního centra a pomoc s propagací programu a dalších eventů na sociálních sítích. 

S osobami sociálně vyloučenými a ohroženými sociálním vyloučením bude vytvářet vztah založený na důvěře, respektu a partnerství, zároveň bude spojnicí mezi primární cílovou skupinou a širší komunitou, aby se jedinec dobře integroval do společnosti, proto je empatie a přátelský přístup při práci důležitý.

Úvazek je zkrácený na 20 hodin týdně s možností rozdělit hodiny dle domluvy, smlouva bude pracovní.

Klubovna F2 Štvanice je prostor, kde děti mohou trávit svůj volný čas, bavit se a poznat nové přátele. Skrze rozmanitý program jako lekce ve fotokomoře nebo hudebním studiu mohou rozvíjet sami sebe a svůj talent. . Prostor klubovny také nabízí přednášky, promítání filmů a spoustu dalších doprovodných aktivit.

Pro více informací a v případě zájmu pošlete životopis s krátkým motivačním dopisem, co by vás na práci nejvíce bavilo, na e-mail .

Budeme se těšit!

Tým KF2