Filmové muzeum NaFilM – konkurz (kustod/edukátor/provozní)

Publikováno 8. 1. 2019

Hledáte přivýdělek během studií? Pojďte k nám pracovat a zapojit se do provozu prvního muzea filmu v České republice! Hledáme nové kolegy na pozici kustod/edukátor/provozní do filmového muzea NaFilM!

NaFilM sídlí v centru Prahy v historickém domě Mozarteum v Jungmannově ulici s vchodem z Františkánské zahrady a má otevřeno od úterý do neděle 13.00 až 19.00. Směny si mezi sebe rozděluje mladý tým studentů podle svých časových možností.

Práce zahrnuje: poskytování informací návštěvníkům, asistenci a výklad v expozici, prodej, provozní práci v zázemí muzea, občasnou výpomoc s produkcí, eventy či administrativou a propagací.

Zásadní je pro nás osobní přístup uchazeče, který je diplomem nenahraditelný. Nezbytné je příjemné vystupování, aktivní komunikace s návštěvníky včetně přátelského přístupu k dětem, cit pro zodpovědnost, samostatnost, chuť se učit novým dovednostem a zápal pro film a kulturu.

Pracovní poměr na DPP, či dle dohody na libovolné období. Možnost dlouhodobé spolupráce i v rámci oblasti marketingu, propagace a doprovodného programu.

Dotazy a životopisy posílejte na E nebo napište do facebookových zpráv. Možnost nástupu: od ledna 2019 či dle dohody

www.nafilm.org
www.facebook.com/nafilm.org