Filmové muzeum NaFilM – konkurz (kustod/edukátor/provozní)

Publikováno 4. 4. 2019

Hledáte přivýdělek během studií? Pojďte k nám pracovat a zapojit se do provozu prvního muzea filmu v České republice! Naše muzeum hledá nové kolegy a kolegyně na pozici kustod/edukátor/provozní.

NaFilM sídlí v centru Prahy v historickém domě Mozarteum s vchodem z Františkánské zahrady a má otevřeno od úterý do neděle 13.00 až 19.00. Směny je možné si rozdělit v týmu dle časových možností, v rozsahu 60 hodin měsíčně.

Práce zahrnuje: komunikaci s návštěvníky, asistenci a výklad v expozici, prodej, provozní práci v zázemí muzea, občasnou výpomoc s produkcí, eventy či administrativou a propagací.

Zásadní je pro nás selský rozum, který je diplomem nenahraditelný. Nezbytné je příjemné vystupování, AKTIVNÍ komunikace s návštěvníky včetně přátelského přístupu k dětem, komunikace v angličtině, cit pro zodpovědnost, samostatnost, chuť se učit novým dovednostem a zápal pro film a kulturu.

Pracovní poměr na DPP, či dle dohody na libovolné období – upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. Výhledově možná spolupráce i v rámci vzdělávacích programů pro školy, v oblasti marketingu, propagace a doprovodného programu.

Životopisy a něco o sobě posílejte na E nebo napište do facebookových zpráv.

Možnost nástupu: od poloviny dubna 2019 či dle dohody.

www.nafilm.org
www.facebook.com/nafilm.org