Filmové muzeum NaFilM hledá nové kolegy! – konkurz (kustod/edukátor/provozní)

Publikováno 17. 6. 2019

Hledáš přivýdělek během studií? Pojď pracovat s námi a zapojit se do provozu prvního muzea filmu v České republice! Hledáme nové kolegy na pozici kustod/edukátor/provozní do filmového muzea NaFilM!

NaFilM je mladá, rozvíjející se kulturně-vzdělávací instituce v centru Prahy v historickém domě Mozarteum v Jungmannově ulici s vchodem z Františkánské zahrady. Máme otevřeno od úterý do neděle od 13 do 19 hodin. Směny si mezi sebe rozděluje tým studentů podle svých časových možností.

Co bude tvá náplň práce? Zajištění každodenního chodu muzea – poskytování informací návštěvníkům, asistenci a výklad v expozici, prodej vstupenek, provozní práce v zázemí muzea, občasnou výpomoc s produkcí, eventy či administrativou a propagací.

Zásadní je pro nás tvůj osobní přístup, který je diplomem nenahraditelný. Nezbytné je příjemné vystupování, aktivní komunikace s návštěvníky v češtině a angličtině, přátelský přístup k dětem, cit pro zodpovědnost, zájem být samostatný a spolehlivý, ale zároveň týmový hráč, chuť se učit novým dovednostem a zápal pro film a kulturu.

Pracovní poměr na DPP, či dle dohody na libovolné období, je ale potřeba odpracovat alespoň 60 hodin za měsíc. Možnost dlouhodobé spolupráce i v rámci oblasti marketingu, propagace a doprovodného programu.

Dotazy a životopisy posílejte na E . Možnost nástupu: od července 2019 či dle dohody.

Více o muzeu NaFilM najdeš na www.nafilm.org nebo třeba našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/nafilm.org/?ref=bookmarks.