Uzávěrka 7. 12.

Festival KoresponDance – konkurz (marketingový manažer/ka)

Publikováno 22. 11. 2022

Festival KoresponDance hledá svou marketingovou/ého manažera/ku. KoresponDance je mezinárodní festival pořádaný Centrem choreografického rozvoje SE.S.TA., který působí v oblasti současného tance a souvisejících oborů. SE.S.TA poskytuje umělecké rezidence, produkuje interdisciplinární projekty.

Festival KoresponDance hledá svou marketingovou/ého manažera/ku. KoresponDance je mezinárodní festival pořádaný Centrem choreografického rozvoje SE.S.TA. Centrum je nezisková organizace, která působí v oblasti současného tance a souvisejících oborů. SE.S.TA pořádá semináře, poskytuje umělecké rezidence, produkuje interdisciplinární projekty a diskusní setkání, pracuje se školami atd.

Rozsah práce odpovídá plnému úvazku (40 hodin/týden). Nástup možný od 1. 1. 2023 nebo po dohodě.

Náplň práce:

• Dlouhodobé budování značky a image KoresponDance, její propagace na úrovni regionální, celostátní a mezinárodní, příprava a implementace strategie značky

• Koordinace a zajišťování komplexní marketingovou agendu organizace a projektů

• Komunikace s médii a partnery, psaní a distribuce tiskových zpráv, aktivní vyhledávání témat, zpracování mediálních ohlasů

• Psaní anotací k jednotlivým akcím a aktivitám

• Spolupráce s oborovými portály (databazetance.cz, culturenet.cz, on-the-move.com atd.)

• Příprava a distribuce open callů

• Příprava všech propagačních textů, včetně výroční zprávy apod.

• Správa webových stránek KoresponDance

• Správa Facebookového profilu KoresponDance

• Správa databáze kontaktů, mailing

• Příprava prezentačních materiálů (letáky, plakáty, fotky, videa, prezentace…)

• Spolupráce s grafičkou, fotografem, video-makerem, apod.

• Účast na větších akcích KoresponDance

Co očekáváme:

• Perfektní znalost českého jazyka

• Dobrá znalost anglického jazyka, francouzský jazyk výhodou

• Zkušenosti na obdobné pozici, kontakty na relevantní média

• Zkušenosti se správou webových stránek, sociálních sítí, mailchimp nebo obdobného nástroje

• Zkušenosti z neziskové sféry

• Výborné organizační a komunikační schopnosti, strategické myšlení a příjemné vystupování

• Široký kulturní a společenský rozhled, orientace v české i zahraniční kulturní scéně

• Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost prioritizovat

Co nabízíme:

• Volnou pracovní dobu

• Možnost práce z domova (home-office)

• Kancelář v Pražském kreativním centru, občasná práce na Zámku Žďár nad Sázavou, zvlášť v červenci před festivalem

• Možnost seberealizace, naplňování vlastních nápadů či aktivit, velkou míru svobody v rozhodování

• Různorodou a kreativní práci, kontakt s inspirativními osobnostmi české i světové kultury

• Možnost používání cizího jazyka na pravidelné bázi.

Profesní životopis pošlete do 7. 12. 2022 na .