Uzávěrka 24. 6.

Festival BAZAAR – konkurz (PR a marketing manažer/ka)

Publikováno 16. 6. 2020

Festival BAZAAR, který se koná každoročně v druhé polovině března v Praze, hledá PR/marketing manažera/rku na projektovou spolupráci.

Hledáme týmovou parťačku/parťáka s klíčovými dovednostmi, která/který bude s festivalem spolupracovat dlouhodobě. V roce 2020 se festival výjimečně uskuteční na podzim, v dalších letech pak na jaře, tedy spolupráce 2020 cca od srpna do listopadu, dále pak od prosince do března 2021. Rozsah práce je vždy na 3–4 měsíce. Manažer/ka bude mít na starost kompletní marketing a PR festivalu, což obnáší zejména:

  • Ve spolupráci s týmem a grafikem příprava vizuálu festivalu a tiskových materiálů.
  • Kompletní administrace webových stránek v systému WordPress (publikace programu, aktuálních partnerů, novinek) www.bazaarfestival.cz a správa sociálních sítí – Facebook a Instagram.
  • Práce s databází kontaktů a mailing (mailchimp).
  • Nastavení, správa a vyhodnocení kampaní na Facebooku (především business manager).
  • Kompletní PR komunikace a prezentace festivalu – tvorba a publikace tiskových zpráv, komunikace s novináři, monitoringy atd.
  • Zajišťování mediálních partnerství.
  • Přítomnost během festivalu (4–5 dní), komunikace s novináři, akreditace apod.
  • Po skončení festivalu shrnující vyhodnocení aktivit.
  • Komunikace v ČJ i AJ, zdatnost v angličtině. 
  • Zkušenost s copywritingem/tvorbou anotací výhodou.

Nabízíme zajímavou a podnětnou zkušenost, progresivní přátelský tým, flexibilní čas práce, podporu od junior členů týmu, možnost pracovat z kanceláře v centru Prahy, odpovídající projektovou odměnu, možnost účasti na projektu, který spojuje mladé umělce ze středoevropských a východoevropských regionů. Možnost další spolupráce na jiných mezinárodních aktivitách spolku.  

Nástup: pozvolna od poloviny srpna až říjen 2020, prosinec až březen 2021. (Projektová práce se dá kombinovat s dalšími projekty, je ale nutné být k dispozici v Praze v termínu konání festivalu v říjnu 2020 a v březnu 2021).

V případě zájmu pište do 24. 6. 2020 na a připojte krátké CV/portfolio nebo ukázku publikované práce.

Bazaar Festival je mezinárodní přehlídka progresivních scénických prací divadelních a tanečních inovátorů, kteří mají zdravý odstup od oficiální kultury a nebojí se jít do rizika. Dramaturgie Bazaaru se soustředí na tvůrce nezávislé scény střední a východní Evropy a od roku 2019 i Blízkého východu. Praha je již tradičně jedním z významných míst regionu v zastávání svobody projevu umělců, a i na to Festival Bazaar navazuje. Bazaar také od prvního ročníku poskytuje autorským divadelním projektům možnost uvést ukázku z teprve chystané inscenace. Bazaar festival je na pražské scéně od roku 2015 a probíhá každoročně v březnu na nezávislých scénách jako je Studio ALTA, Alfred ve dvoře, divadlo Archa, PONEC – divadlo pro tanec.