Uzávěrka 31. 12.

FaVU VUT Brno – konkurz (koordinátor/ka doktorského studia)

Publikováno 3. 12. 2020

Fakulta výtvarných umění VUT hledá do týmu člověka s chutí podílet se na průběžných úpravách koncepce vzdělávání v oblasti doktorského studia (v umění) a schopnostmi organizačně se podílet na jeho zabezpečení.

Náplň práce:

  • podíl na výuce v doktorském studijním programu Výtvarná umění a umělecký provoz;
  • koordinace a konzultace tvůrčí a badatelské činnosti doktorandek a doktorandů fakulty;
  • spolupráce na organizaci a administraci doktorského studijního programu;
  • organizace seminářů pro školitele a školitelky doktorského studia;
  • participace na vědecko-výzkumném potenciálu Katedry teorií a dějin umění;
  • podíl na řízení vědy a výzkumu na fakultě.

Nabízíme:

  • prostor pro badatelský rozvoj a další vzdělávání v oboru;
  • možnost zapojit se do tuzemských i mezinárodních výzkumných projektů;
  • možnost podílet se na průběžných úpravách koncepce vzdělávání v oblasti doktorského studia;
  • otevřenost k různým pedagogickým, výzkumným a tvůrčím přístupům;
  • doba určitá s možností prodloužení; pružná pracovní doba;
  • zaměstnanecké benefity (zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, možnost home office ad.).

Očekáváme:

  • VŠ magisterské vzdělání v oblasti umění nebo příbuzném humanitním oboru;
  • min. 2 roky praxe výuky na VŠ;
  • aktivní znalost anglického jazyka;
  • publikační činnost;
  • zkušenost s řešením grantů;
  • morální bezúhonnost.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat tyto náležitosti a přílohy:

  • jméno, adresa bydliště, kontaktní telefon, e-mail;
  • strukturovaný životopis s přehledem dosavadní pedagogické, publikační, vědecké a/nebo umělecké činnosti;
  • kopie dokladů o nabytí akademických a akademicko-vědeckých titulů;
  • motivační dopis zahrnující návrh koordinačního působení v rámci doktorského studia.

Předpokládaný nástup: únor 2021 (dle dohody).
Pracovní úvazek: 0,5 (s možností budoucího navýšení).
Platové podmínky se řídí vnitřním předpisem VUT.

Informace k doktorskému studijnímu programu FaVU VUT najdete na: https://bit.ly/3kHEYUm

Přihlášku s uvedenými přílohami zasílejte do 31. prosince 2020 e-mailem, poštou nebo osobním podáním na adresu: Jana di Lenardo, FaVU VUT, Údolní 244/53, 602 00 Brno, , 541 146 802. O termínu zasedání výběrové komise (leden 2021) budou uchazeči a uchazečky vyrozuměni do 6. ledna 2021.