Uzávěrka 8. 7.

FAMU – konkurz (vedoucí komunikace)

Publikováno 29. 6. 2020

Děkanka Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze (FAMU) vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa vedoucí/ho komunikace FAMU.

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • výborná znalost českého jazyka, aktivní znalost anglického jazyka
  • vynikající komunikační schopnosti
  • orientace v oblasti českých médií a kinematografie
  • systematičnost, preciznost a samostatnost v pracovních postupech
  • uživatelská dovednost v psaní na PC a práce v programech Word, Excel
  • orientace v používání internetu k rychlému vyhledávání informací
  • ochota učit se novým věcem
  • bezúhonnost a důvěryhodnost s důrazem na ochranu osobních a firemních údajů

Náplň práce:

  • vnitřní a vnější komunikace
  • správa webových stránek fakulty (www.famu.cz)
  • správa sociálních sítí fakulty
  • tvorba tiskových zpráv a newsletterů
  • příprava podkladů pro prezentace, jednání a analýzy
  • zajištění výroby a distribuce merchandisingu
  • komunikace s dodavateli
  • další činnosti dle zadání přímého nadřízeného

Mzdové zařazení:

  • dle vnitřního mzdového předpisu AMU, příplatek za vedení, osobní ohodnocení podle pracovních výsledků, 13. plat

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a inspirativní atmosféru FAMU
  • úvazek 1,0 na dobu určitou
  • pět týdnů dovolené

Nástup: 1. 8. 2020

Úvazek: 1,0

Písemné přihlášky obsahující strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 8. 7. 2020 na e-mail