Uzávěrka 9. 8.

FAMU – konkurz (hospodář/ka)

Publikováno 30. 7. 2020

Děkanka Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze (FAMU) vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa hospodář/hospodářka fakulty.

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání, výhodou ekonomické a praxe v prostředí vysoké školy nebo filmového průmyslu
  • Dobré organizační dovednosti
  • Systematičnost a důslednost
  • Znalost anglického jazyka vítána
  • Nutná znalost práce na PC (Word, Excel, účetní program)
  • Morální a občanská bezúhonnost

Náplň práce:

  • Vykonávání odborné činnosti a plnění zadaných úkolů hospodářského oddělení.
  • Příprava podkladů pro vystavování faktur, žádostí o čísla akcí ve struktuře rozpočtu, nastavení rozpočtů včetně jejich úprav.
  • Kontrola čerpání jednotlivých kapitol rozpočtu, avíza o došlých platbách.
  • Vedení agendy spojené s evidencí majetku FAMU.

Mzdové zařazení:

Dle vnitřního mzdového předpisu AMU, osobní ohodnocení podle pracovních výsledků, 13. plat

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • 25 dnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity dle nově uzavřené Kolektivní smlouvy účinné od 1. 5. 2018

Nástup: 1. 9. 2020

Úvazek: 1,0

Písemné přihlášky obsahující profesní životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 9. srpna 2020  na adresu  nebo poštou na Sekretariát děkanky FAMU, Smetanovo nábř. 2, 116 65 Praha 1.