Uzávěrka 5. 9.

Expat Centrum Praha – konkurz (konzultant/ka)

Publikováno 23. 8. 2022

Expat Centrum Praha roste, a tak hledáme posilu na 20 hodin týdně na dlouhodobou spolupráci.

Expat Centrum vzniklo v roce 2020 pod hlavičkou Magistrátu hl. m. Prahy a má za cíl usnadnit orientaci v Praze těm, kteří se rozhodli přestěhovat do Prahy za podnikáním, prací nebo studiem. Cílem Expat Centra je přilákat do Prahy talentované lidi a zjednodušit jejich přesun do hlavního města, ať už se jedná o jednotlivce nebo zahraniční firmy.

Pomoz nám s tím na pozici konzultanta, kde prostor dostane tvoje kreativita i plánovací schopnosti. Tvým úkolem bude radit klientům, kteří se na Expat Centrum obrátí, ať už telefonicky, e-mailem nebo osobně. Budeš mít také na starosti aktualizaci našeho webu a profilů na sociálních sítích a výpomoc s jednoduchou administrativou. Budeme rádi, když nám pomůžeš také s vymýšlením a produkcí akcí, abychom měli v Expat Centru hezky živo.

Očekáváme, že budeš mít slušnou angličtinu, možnost pracovat 20 hodin rovnoměrně rozložených v rámci týdne a chuť pracovat se zahraničními klienty. Oceníme, když budeš mít základní zkušenosti s marketingem, zajímáš se o dění v Praze a máš chuť se zapojit do smysluplného projektu.

Nabízíme práci na DPČ s ohodnocením 200 Kč na hodinu. Očekávaný nástup je na přelomu září a října. Expat centrum se nachází přímo v centru Prahy – v přízemí Škodova paláce na Můstku.

Vaše životopisy zasílejte na .