Do nově vznikajícího Expat centra hledáme kolegy

Publikováno 23. 8. 2019

Pod hlavičkou Magistrátu hl. m. Prahy vzniká Expat centrum, které bude mít za cíl usnadnit orientaci v Praze těm, kteří se rozhodli přesunout do Prahy za podnikáním, prací nebo studiem. Hledáme proto kolegy, kteří se zapojí do nového projektu.

Expat centrum pomůže s jednoduchými překlady, s komunikací v rámci Magistrátu nebo s dalšími úřady v Praze. Vaším úkolem bude radit klientům, kteří se na Expat centrum obrátí, ať už telefonicky, e-mailem nebo osobně. Budete mít také na starosti aktualizaci našeho webu a profilů na sociálních sítích a budeme rádi, když nám pomůžete s jednoduchou administrativou.

Očekáváme, že budete mít slušnou angličtinu, možnost pracovat 20 hodin rovnoměrně rozložených v rámci týdne a chuť pracovat se zahraničními klienty. Oceníme, když budete mít základní zkušenosti s marketingem, zajímáte se o dění v Praze a máte chuť se zapojit do nově rozjíždějícího se projektu.

Nabízíme práci na DPČ s ohodnocením 150 Kč na hodinu. Očekávaný nástup je v polovině září. Práce je ideální pro studenty. Expat centrum se nachází přímo v centru Prahy – v přízemí Škodova paláce na Můstku.

Své životopisy prosím posílejte na .