Divadlo U Valšů – konkurz (osvětlovač a zvukař)

Publikováno 25. 7. 2019

Divadlo U Valšů je profesionální scéna s vlastní dramaturgií a repertoárem, kterou provozuje Život 90, z.ú. Více na www.divadlouvalsu.cz.

Co Vás čeká:
Práce s jevištním osvětlením, ozvučením a projekcí typu Strand Lighting, řada 300; Allen  Heat MixWizard WZ4 16:2; Sony.

Požadujeme:
– vzdělání v oboru elektro
– odbornou způsobilost podle vyhlášky 50/1978 Sb.
– zájem o elektroniku, IT
– manuální zručnost a uživatelská znalost práce s PC
– časovou flexibilitu a samostatnost
– uvítáme praxi s jevištním osvětlením a ozvučením
– spolehlivost a vstřícnost

Nabízíme:
– spolupráci formou OSVČ
– pracoviště v centru Prahy
– specifickou pracovní dobu dle dopředu vypracovaného měsíčního rozvrhu (dle zkoušek a představení)
– délka spolupráce: od 1. 9. 2019 do 31. 8. 2020 s možností prodloužení
– finanční ohodnocení: hodinová sazba dle náročnosti představení tj. od 200 do 400 Kč / hod.