Uzávěrka 6. 12.

Divadlo Radost – konkurz (ekonom/ka)

Publikováno 8. 11. 2022

Hledáme kandidáta/ku na pozici: ekonom/ka-finanční rozpočtář/ka-hlavní účetní.

Náplň:

  • kompletní zodpovědnost za vedení a zpracování účetnictví, za správnost ekonomického, daňového a finančního hospodaření
  • sestavování rozpočtu a kontrola jeho plnění
  • zajišťování systému financování divadla prostřednictvím více zdrojů
  • provádění analýz výsledků hospodaření a stanovování zásad pro tvorbu a čerpání výdajů
  • sestavování interních směrnic
  • posuzování ekonomických aspektů dohod uzavíraných divadlem

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, daní z příjmu a související legislativy
  • zkušenosti a praxe v příspěvkové organizaci, tj.PAP, Fondy, účelové dotace
  • znalost práce na PC
  • komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • stravenky, dovolená 5 týdnů
  • kafeterie
  • zlevněné zaměstnanecké vstupné na představení
  • nástup možný od 1. 1. 2023

Platové zařazení:

  • plat dle nařízení vlády č. 246/2022 Sb. v platném znění, plat. třída 11, výše dle délky praxe (25 280–37 170 Kč), příplatek za vedení, osobní ohodnocení

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu Divadlo Radost, p. o., Bratislavská 32, 602 00 Brno, nebo mailem na adresu s označením „Ekonom/ka – výběrové řízení“.

Uzávěrka přihlášek do 6. 12. 2022.