Uzávěrka 30. 4.

Divadlo Paměti národa – konkurz (produkční)

Publikováno 26. 3. 2024

Jste organizátor s duší pro historii a divadlo? Máte chuť pracovat na projektech, které otevírají důležitá témata a oslovují široké publikum? Pak je tahle pozice pro vás!

Náplň práce:

  • Produkce divadelních ateliérů pro mládež: Plánování a koordinace jednotlivých setkávání, vytváření harmonogramů, hledání prostor a koordinace všech zúčastněných stran, komunikace s lektory a účastníky.
  • Finance: Tvorba a sledování rozpočtů, vyúčtovávání grantů.
  • PR a marketing: Příprava článků, rozesílka tiskových zpráv, korektura textů, správa webu.
  • Organizace akcí: Příprava a organizace premiér představení.
  • Fundraising: Psaní grantových žádostí a závěrečných zpráv.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (v oboru produkce/kulturní management výhodou).
  • Minimálně 2 roky praxe v produkci kulturních akcí.
  • Samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti.
  • Velmi dobrá znalost ČJ a AJ.
  • Zkušenost s psaním grantových žádostí a projektovým řízením výhodou.
  • Orientace v oblasti divadla a historie 20. století.

Nabízíme:

  • Práci na smysluplných projektech s velkým dopadem na společnost
  • Možnost profesního růstu a rozvoje v kreativním prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Přátelský a motivující kolektiv
  • Plný úvazek a odpovídající platové ohodnocení
  • Spolupráce na ŽL
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup ihned nebo dohodou.

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu .

Těšíme se na vás!

Divadlo Paměti národa