Uzávěrka 31. 10.

Divadlo F. X. Šaldy Liberec – konkurz (finanční účetní)

Publikováno 7. 10. 2022

Divadlo F. X. Šaldy Liberec hledá novou kolegyni nebo kolegu na pozici hlavní finanční účetní/finančního účetního.

Hlavní finanční účetní na plný úvazek s nástupem od 1. 12. 2022.

Náplň práce:

  • vedení podvojného účetnictví, sestavování účetní závěrky.

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání ukončené maturitou, znalost podvojného účetnictví, uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Office, znalost ekonomického softwaru Vema výhodou, ochota učit se novým věcem a vzdělávat se, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, komunikační dovednosti, bezúhonnost.

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu, možnost prohlubování vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, Multisport kartu.

Platové zařazení se řídí dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif je stanoven dle dosažené praxe a splnění kvalifikačních předpokladů vzdělání).

V případě zájmu zašlete profesní životopis společně s motivačním dopisem na adresu . Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.