Uzávěrka 30. 4.

Divadlo Continuo – konkurz (produkční, stage manager/ka)

Publikováno 9. 4. 2024

Divadlo Continuo hledá produkční/ho a stage managera/ku pro mezinárodní site-specific projekt Zatím, do té doby, navždy, který proběhne v Českých Budějovicích od 1. července do 13. srpna 2024.

Divadlo Continuo je mezinárodní nezávislá divadelní skupina, která od roku 1995 skupina trvale sídlí a tvoří v malé jihočeské vesnici Malovice, 25 km od Českých Budějovic, v prostorách bývalé zemědělské usedlosti pojmenované Švestkový Dvůr. Za dobu své existence vytvořilo Divadlo Continuo téměř padesát představení a realizovalo více než dvacet pět mezinárodních site-specific projektů, do kterých se zapojilo přes čtyři sta účastníků z celého světa.

Během letošního projektu se budova bývalé pošty na deset srpnových dní promění na divadlo, do kterého tvůrci pozvou diváky, aby ve zcela netradičním divadelním formátu zažili večer plný překvapení, nečekaných setkání, výtvarné a divadelní poezie. Na projektu bude pracovat přes 40 lidí z celého světa a jeho součástí můžete být i vy!

Pracovní náplň:

  • práce v produkčním týmu projektu
  • produkční zajištění na místě letošního site-specific projektů, v budově bývalé pošty, v Českých Budějovicích
  • stage management – koordinace mezi tvůrčími, scénografickými a technickými týmy
  • produkční práce všeho druhu

Požadujeme:

  • schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, zodpovědnost
  • vynikající organizační schopnosti
  • komunikativnost
  • schopnost pracovat v týmu a vstřícnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • znalost anglického jazyka na dobré úrovni, znalost ostatních jazyků vítána
  • ŘP sk. B
  • přehled v divadelní a zvukové technice výhodou!

Nabízíme:

  • pracovní zkušenost na velkém mezinárodním projektu, vhodnou jak pro zkušenější uchazeče, tak i nadšené studenty produkce
  • smysluplnou práci v otevřeném kulturním prostoru mezi lidmi s vizí i společným cílem
  • finanční ohodnocení odpovídající kulturnímu sektoru

Zájemce prosíme do 30. 4. 2024 zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na .

Více informací o Divadle Continuo na www.continuo.cz.