Uzávěrka 14. 2.

Česká filharmonie – konkurz (Oddělení koncertů a projektů)

Publikováno 20. 1. 2020

Česká filharmonie hledá do svého týmu pracovníka na místo vedoucí/ho Oddělení koncertů a projektů v Praze.

Popis pracovní pozice:

Odpovídá za přípravu a bezproblémový průběh koncertů a projektů České filharmonie s konáním v Praze. Patří sem především:

  • koncerty orchestru Česká filharmonie v Rudolfinu,
  • koncerty orchestru Česká filharmonie pro jiné pražské pořadatele,
  • koncerty Českého spolku pro komorní hudbu,
  • další projekty České filharmonie.

Pracovní náplň:

  • vedení týmu pracovníků Oddělení koncertů a projektů v Praze,
  • zodpovědnost za bezproblémový průběh jednotlivých koncertů a projektů,
  • komunikace s orchestrem, zodpovědnost za přípravu pracovních plánů orchestru, dohled nad agendou spojenou s provozem orchestru,
  • komunikace a práce s hostujícími dirigenty a sólisty,
  • komunikace a práce s jinými pražskými pořadateli,
  • tvorba rozpočtu a zodpovědnost za jeho dodržování,
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními České filharmonie,
  • produkční dohled nad realizací jednotlivých koncertů a projektů.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání, výhodou vzdělání v oboru hudební management, případně v příbuzném oboru (management, hudební věda apod.),
  • velmi dobrá znalost klasické hudby a kulturního prostředí,
  • plynulá znalost anglického jazyka (slovem i písmem); znalost dalšího cizího jazyka výhodou,
  • aktivní a samostatný přístup ke svěřeným úkolům,
  • organizační schopnosti,
  • flexibilita, pečlivost a zodpovědnost,
  • komunikativnost a příjemné vystupování,
  • schopnost práce v týmu,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • nástup v dubnu/květnu roku 2020,
  • práce na plný úvazek.

Nabízíme:

  • práci ve špičkové kulturní instituci,
  • příjemné pracovní prostředí v historické budově Rudolfina,
  • práci v mladém a přátelském kolektivu,
  • finanční ohodnocení odpovídající možnostem příspěvkové organizace,
  • 25 dní dovolené, stravenky, služební vstupenky, pracovní notebook a mobilní telefon.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 14. 2. 2020 na e-mailovou adresu . První kolo konkurzů se uskuteční 20. a 21. února 2020.