Uzávěrka 18. 8.

ArtSpeak – konkurz (PR)

Publikováno 5. 8. 2019

Do malého, ale výkonného PR týmu hledáme kolegyni/kolegu na plný úvazek, který by se společně s námi staral o komunikaci pro naše výjimečné klienty.

Hledáme zapálenou osobnost, jež bude sdílet naše hodnoty a má za sebou alespoň první spolehlivé zkušenosti z public relations – ideálně z media relations nebo influencer marketingu.

Důležitá pro nás je její ochota přijímat výzvy a zároveň se nechat vést od zkušenějších, stejně jako důraz na precizní zacházení s jazykem i dodržování termínů. Zajímají nás detaily, ale i obecné dění na české či zahraniční mediální scéně a právě to očekáváme i od nového kolegy. Jsme schopni nabídnout nejen odpovídající ohodnocení, inspirující pracovní prostředí v centru Prahy, práci s mimořádným obsahem, ale i prostor pro profesní či osobnostní rozvoj.

POŽADAVKY
– alespoň první rok–dva zkušeností práce v PR (Media Relations)
– pečlivost, pokora a touha po kvalitním výsledku
– zkušenosti s psaním a velký cit pro češtinu i angličtinu
– základní přehled nejen o české mediální scéně a zájem jej rozšiřovat, respektovat a být jeho součástí
– znalost prezentačních programů Keynote (Powepoint), Excel, Word, Google Drive, Dropbox, Adobe Creative Suite výhodou
– orientace v prostředí módy, beauty, designu, umění či architektury je velmi vítána

NÁPLŇ
– exekuce i samostatné vedení komunikačních kampaní
– denní komunikace s novináři, influencery, klienty a naším týmem
– psaní tiskových zpráv, editace textů
– týmová spolupráce na tiskových prezentacích a přehlídkách
– supervize stážistů a monitoringu médií
– podílení se na rozvoji agentury

ArtSpeak vznikl v roce 2014 jako iniciativa profesionálů s mezinárodními zkušenostmi designu a umění. Díky tomu dokážeme vést komunikaci pro klienty z oborů jako je právě umění, móda či architektura s perfektním servisem. Věnujeme se jak individuálním konzultacím a realizacím kampaní, tak i monitoringu a nákupu médií. Náš přístup je pečlivý, poctivý a realistický. Abychom se dokázali soustředit na efektivitu, preciznost a finanční dostupnost našich služeb využíváme nejmodernější nástroje a techniky. Své klienty plně respektujeme, stejně tak i svět digitálních médií. Lokální projekty dokážeme propojovat s globálním mediálním světem a globální značky s lokální scénou. V portfoliu našich klientů můžete zaznamenat mimo jiné i výstupy v prestižních zahraničních titulech, jako jsou New York Times, Forbes.com, Wallpaper*, Vogue nebo Lʼofficiel. Většina značek s námi roste od samého začátku a aktuálně mezi ně patří například Chybík+Krištof, Bohempia, IMRECZEOVA, LAFORMELA, NILA nebo Braasi Industry.

Vaše resumé v češtině i angličtině posílejte nejpozději do 18. 8. 2019 na E