ArtMoment – konkurz (lektor/ka malování)

Publikováno 17. 10. 2022

Do našeho rychle rostoucího týmu ArtMoment hledáme nového člena/členku, který mezi nás zapadne díky své kreativitě, zápalu pro věc a důslednosti (Brno, Ostrava).

Jsme startup pořádající zážitkové večery malování, a také teambuildingy, večírky a další soukromé akce podobného charakteru.
Náplň práce tě rozhodně nebude nudit díky své rozmanitosti. Budeš mít na starosti vedení celého kurzu, kde budeš předávat své znalosti o malování, pomáhat tvořit, vysvětlovat, radit a inspirovat návštěvníky zážitku ArtMoment. Kdyby tě práce bavila a chtěl/a by ses s námi rozvíjet dál, rádi ti předáme více odpovědnosti, kterou mají naše vedoucí lektoři a lektorky, jejichž pozice má přesah do manažerských činností.
Očekáváme, že ovládáš malbu minimálně akrylem, případně ale i jinými styly, nemáš problém s mícháním barev a především, že zvládneš tyto dovednosti předat dále. Výhodou jsou zkušenosti s lektorováním, avšak to není podmínkou. Hlavní pro nás je, že máš dobré komunikační dovednosti, jsi aktivní a milý/á, zvládneš se přátelsky bavit s lidmi, které vidíš poprvé v životě, i s těmi, co jsou značně starší než ty. U nás to nepůjde bez slušného a férového jednání, a dovednosti organizovat svůj čas i pracovní povinnosti.
Nabízíme pravidelnou brigádu s flexibilní pracovní dobou, kde si směny můžeš určovat sám/a. Zážitky probíhají 2 až 4krát do měsíce ve večerních hodinách, můžeš to proto jednoduše kombinovat se studiem nebo hlavní prací.
Na pozici lektora/ky u nás budeš dostávat 1 000 Kč za tříhodinový kurz, nebo 1 250 Kč v případě, že se jedná o čtyřhodinový teambuilding. Vedoucí lektoři a lektorky mají honorář 1 2501 500 Kč. Kromě toho, na každém večeru dostaneš jeden nápoj (nealko, prosím) z nabídky restaurace a naše fotografka ti udělá tolik nových fotek v prostředí restaurace, kolik budeš chtít. Nakonec, jako člen týmu ArtMoment od nás dostaneš možnost pozvat na večer kamarády zdarma nebo se slevou a dostaneš další výhody od našich partnerů.
Splňuješ předpoklady a chceš být součástí našeho týmu ArtMoment? Napiš nám prosím na , přilož odkaz na své CV (a pokud máš, i portfolio) a napiš něco o sobě. Budeme se těšit na spolupráci!