Uzávěrka 31. 1.

Arcibiskupský palác Olomouc – konkurz (průvodce/průvodkyně)

Publikováno 6. 1. 2023
Průvodci během kostýmovaných prohlídek (Dny evropského dědictví 2018)

Zajímáte se o historii a nebojíte se prezentovat své komunikační schopnosti na veřejnosti? Bavilo by Vás hledat odpovědi na zvídavé otázky návštěvníků? Chcete pracovat v přátelském různorodém kolektivu? Pak hledáme právě Vás.

Pro následující sezónu duben až říjen/prosinec 2023 hledáme nové průvodce (a pokladní) do paláce, kudy kráčely dějiny.

Hledáme:

průvodce na DPP duben – prosinec (víkendy, státní svátky, květen až září také všední dny – dle možností všech brigádníků), možná kombinace pozice průvodce/pokladní (nad 18 let) – možnost většího množství směn (celkem max. 300 hod./rok).

Uzávěrka: 31. 1. 2023

Vybraní zájemci budou pozvání v průběhu února na krátký pohovor.

Co požadujeme:

zájem o historii, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem, znalost Aj alespoň na komunikační úrovni výhodou

Co nabízíme:

120 Kč/hod., přátelské pracovní prostředí, výběr směn dle osobních možností, práci v jedinečném prostředí, které je nejen historickou památkou, kde například nastoupil na trůn císař Franz Josef I., ale živou památkou, která slouží už přes 500 let jako oficiální sídlo olomouckého arcibiskupa

Otevírací doba:

So–ne (státní svátky) 10.00–12.00 a 13.00–17.00 (duben, říjen)

Út–ne 10.00–12.00 a 13.00–17.00 (květen–září)

Zaujala Vás naše nabídka a dočetli jste až sem? Budeme rádi, když nám na adresu:  zašlete do 31. 1. 2023 něco o sobě, připojíte pár vět o Vašich zkušenostech, dovednostech a důvodech, proč byste chtěli provázet právě v Arcibiskupském paláci v Olomouci. Do předmětu uveďte: DPP – průvodce.

P. S. Nezapomeňte uvést telefonický a e-mailový kontakt, ať se s Vámi můžeme spojit a pozvat Vás v únoru na krátký pohovor.

Těšíme se na Vaše zprávy.