Uzávěrka 1. 3.

Akademie múzických umění v Praze – MIDPOINT hledá produkční/ho mezinárodních filmových workshopů

Publikováno 19. 2. 2019

Mezinárodní vzdělávací platforma v oblasti vývoje hraných filmů a televizních seriálů MIDPOINT přijme do svého týmu produkční/ho.

Pracovní náplň:
/ Komunikace s účastníky, lektory a partnery
/ Příprava, realizace a postprodukce workshopů (zajištění ubytování, dopravy, stravy a školících prostor)
/ Koordinace tiskové a grafické produkce
/ Správa databáze a webových stránek
/ Účast na workshopech
/ Administrativní podpora a office management

Požadujeme:
/ Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
/ Výborná komunikace a kvalitní písemný projev: český a anglický jazyk (pracovní jazyky)
/ Znalost oboru vítána
/ Praxe v oblasti produkce
/ Pokročilá práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
/ SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme:
/ Zajímavá práce v dobře spolupracujícím a přátelském týmu
/ Dlouhodobá spolupráce (ŽL) v rozsahu celého úvazku
/ Odpovídající platové ohodnocení
/ Možnost cestovat a potkat se s osobnostmi filmové a televizní tvorby
/ Příjemné a inspirativní pracovní prostředí v centru Prahy

Nástup:
/ Duben či dle domluvy

Pro zájemce:
/ Životopis s fotografií, motivační dopis a informaci o Vašem možném termínu nástupu zašlete do 1. března 2019 na e .

Více informací zde: https://www.midpoint-center.eu/about/career/3-midpoint-hleda-produkcni-ho