Uzávěrka 5. 2.

A2larm – konkurz (fundraising a crowdfunding)

Publikováno 25. 1. 2021

A2larm je online deník, který od roku 2013 přináší politické, společenské a kulturní komentáře, stejně jako důležité rozhovory, reportáže, zprávy a analýzy z domova i ze světa.

Náplň práce:

• pomoc s fundraisingem a crowdfundingem

• komunikace se stálými dárci

• vyhledávání a kontaktování nových partnerů pro inzerci

• tvorba produkčního plánu a propagace

Nabízíme:

• důvěru a skvělou týmovou práci a podporu v přátelském prostředí

• flexibilní pracovní dobu

• zkušenosti s prací v respektovaném médiu

• pracovní vytížení 3 až 4 hodiny denně

• odměna odpovídající polovičnímu úvazku v NGO

• bonusy za sjednané spolupráce

• množství kulturních benefitů

Požadavky na uchazečky a uchazeče:

• zájem o témata Alarmu

• zkušenosti z oblasti marketingu, produkce, fundraisingu či médií výhodou

• zájem o rozvíjení dovedností v organizaci a produkci

• organizační schopnosti

• místo pobytu v Praze nebo ochota do Prahy dojíždět

Pošlete váš životopis (pokud možno i s referenčními kontakty) společně s krátkým odůvodněním, proč se na tuto pozici hlásíte (max. 1 000 znaků), do 5. 2. 2021 na s předmětem: NABÍDKA PRÁCE.