31. 8.

Zvýhodněná registrace na online Kurz filmové výchovy

Publikováno 24. 8. 2022

Registrujte se do online Kurzu filmové výchovy se 40% slevou na kompletní balík pěti tematických okruhů. Zvýhodněná cena platí do 31. 8. 2022.

Kurz filmové výchovy je rozdělen do pěti navzájem provázaných okruhů, ze kterých si můžete vybrat ty, které odpovídají vašemu zaměření a potřebám, nebo jej absolvovat celý. Jednotlivé okruhy přináší základní vhled do dílčích problematik a zájemcům o hlubší studium nabízí také přehled dalších zdrojů. Dohromady tyto okruhy tvoří komplexní celek, po jehož absolvování získáte orientaci v oboru a podporu v tvorbě vašich prvních filmově-výchovných programů.

Výukové lekce připravili členové Asociace pro filmovou a audiovizuální výchovu. Jedná se o instituce i jednotlivce zabývající se dlouhodobě touto problematikou.

Pro koho je kurz určen:

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí věnovat filmové výchově v rámci formálního vzdělávání (ZŠ, SŠ, ZUŠ), nebo jako součást volnočasových programů a aktivit (zájmové kroužky, DDM, ale i kina a filmové kluby).

Co je součástí kompletního kurzu:

• Pět tematických okruhů (základy filmové/audiovizuální výchovy, filmová historie a teorie, metodika, praktická tvorba, doplňující mezioborová témata)

• ukázky z filmů

• příklady dobré praxe

• tutoriály, metodické listy, pracovní listy

• možnost konzultace zdarma

Harmonogram kurzu:

Kurz bude přístupný do 31. prosince 2022. Studovat je možné kdykoliv a ve vlastním tempu.

Kompletní balík kurzů nabízíme do 31. 8. 2022 za zvýhodněnou cenu 2 000 Kč.

Více informací a registrační formulář naleznete na stránkách filmvychova.cz/kurzy

Kurzy jsou součástí rozsáhlého dvouletého projektu Posílení oboru filmová/audiovizuální výchova, jenž realizuje Asociace pro filmovou a audiovizuální výchovu v rámci Programu Kultura financovaného z Fondů EHP 2014–2021.