Yemi, Šubert a Šemelák spojí manažery ve video konferenci

Publikováno 26. 3. 2020

Yemi A. D. a zakladatelé Unicorn Attacks plánují společně se společností Deloitte livestream konferenci s předními představiteli českého byznysu.

Yemi A.D., který se jako multidisciplinární kreativec zabývá mimo jiné tzv. kreativním průmyslem, se spojil s Vítem ŠubertemMilanem Šemelákem z firmy Unicorn Attacks. Dali dohromady představitele českého byznysu, kteří se 2. dubna 2020 potkají na veřejné live stream konferenci s názvem Anti-panic Session, aby pomohly postiženým firmám najít nové byznys modely. Strategickým partnerem projektu je Deloitte.

Tomáš Salomon (Česká spořitelna), Tanja Vanio (ABB), Tomáš Havrluk(Alza), Radek Špicar (Svaz průmyslu a dopravy pro hospodářskou politiku), Taťána le Moigne (Google), Pavel Šiška (Deloitte), Petr Rokůsek (Nano Energies) nebo Tomáš Šebek (Doktoři bez hranic) mají na konferenci diskutovat, sdílet a dokazovat, že i v době krize lze budovat pozitivní leadership a neskládat zbraně.

Za účasti řady dalších předních českých manažerů se budou zabývat otázkami, jak se změní trh a byznys, jak řídit firmu v době krize a co je pro udržení byznysu klíčové. Připojit se ke sledování live streamu, který proběhne 2. dubna 2020 od 14 hod, může kdokoli zdarma.

Celý příspěvek, publikovaný 26. 3. 2020 pod šifrou -mav- na webu Mediaguru.cz, najdete zde.