21. 4. — 23. 4.

Self Promotion in Culture – online seminář

Publikováno 12. 4. 2021

Připravte se na chvíli, kdy se naplno rozjedou všechny festivaly, a vylaďte váš dossier. Jak na to se dozvíte na našem oblíbeném semináři s Marou Serinou (IT). Tentokrát online, abyste mohli na přípravu propagačních materiálů využít čas v době, kdy nemůžete vystupovat.

Jak vytvořit efektivní dossier k prezentaci svého představení

Self Promotion in Culture je teoretický i praktický seminář na téma self-promotion a networking pro všechny umělce, kteří chtějí, aby o nich bylo slyšet a kteří se chtějí naučit dobře „prodat” to, co vytvořili. Semináře se mohou účastnit také produkční, studenti i zájemci z široké veřejnosti.

Stěžejní částí semináře je tvorba kvalitního dossier a různé způsoby prezentace své tvorby, svého představení ředitelům festivalů či institucím v různých kontextech.

Velkou devizou semináře jsou velmi konkrétní modelové příklady v jednotlivých oblastech self-promotion, vytváření vlastního dossier a individuální konzultace lektorky s účastníky.

Lekce č. 1: Jaké základní informace máte mít v kapse, když se dáte do řeči s uměleckým ředitelem festivalu? Obsah a formát dobrého dossier.

Lekce č. 2: Styl je vaše vizitka – jakým stylem psát efektivní dossier? Jak prezentovat vaše představení, abyste dokázali zaujmout publikum?

Lekce č. 3: Praktická část – podívejme se na váš dossier (můžete přinést svůj vlastní dossier – hotový či rozpracovaný a společně jej vylepšíme)

Seminář se uskuteční ve třech dnech: 21., 22. a 23. 4. 2021, každý den 17.30–19.30 (celkem 6 hodin) na platformě ZOOM.

Výuka bude probíhat v anglickém jazyce.

Cena

Základní: 1 700 Kč
Pro studenty: 1 200 Kč

POZOR, KAPACITA SEMINÁŘE JE OMEZENA!

Více informací zde.

Přihláška