27. 9.

MediaTech Sprint 2022 – workshop

Publikováno 25. 7. 2022

Máte společnost v oblasti audiovizuálního průmyslu a chcete ji rozvinout novým směrem? Potýká se vaše společnost s konkrétním problémem, který byste chtěli vyřešit? Máte zkušenosti v oblasti audiovize, VR, počítačových her, hudby, IT, marketingu a chtěli byste se o ně podělit s ostatními?

Zúčastněte se jednodenního workshopu MediaTech Sprint, který se bude konat 27. 9. 2022 v Potsdam-Babelsbergu (DE), buď jako společnost s výzvou („challenge owners“) nebo jako profesionál z oboru („co-creators“).

3-4 vybrané společnosti z evropského audiovizuálního průmyslu budou mít možnost najít řešení pro své obchodní výzvy díky vybraným profesionálům z různých oborů.

Účast na workshopu je zdarma. Účastníci workshopu (challenge owners/co-creators) navíc získají zdarma akreditaci na dvoudenní konferenci MediaTech Hub Conference (28. a 29. 9. 2022)

Pro české účastníky (co-creators) nabízí česká Kancelář Kreativní Evropa MEDIA uhrazení nákladů na dopravu a/nebo ubytování. Pro více informací kontaktujte KKE MEDIA na adrese .

Uzávěrky přihlášek a odkazy na přihlašovací formuláře:

31. 7. 2022 (challenge owners) a 4. 9. 2022 (co-creators)​