26. 1. — 23. 3.

Kurz Pitch pro umělce: Inspiruj tím, co děláš! – výzva

Publikováno 15. 12. 2022

Výzva PerformCzech Skills.

Jak představit projekt inspirativně a kreativně? Jak se umět napojit na posluchače a dát jim jasný signál, že právě Váš projekt je tou správnou volbou? Jak mluvit srozumitelně, zaujmout, a přitom neztratit duši projektu? Jaký je rozdíl mezi prezentací a pitch? Základy, tipy, ale i konkrétní individuální nástroje a návody získáte právě na tomto kurzu. Využijete je ve Vaší další tvůrčí práci i mezinárodní spolupráci.

Studio ALTA a PerformCzech/Institut umění – Divadelní ústav (IDU) vyhlašují výzvu pro předkládání uměleckých projektů, jejichž tvůrci absolvují dvouměsíční intenzivní kurz PITCH PRO UMĚLCE.

Cílem kurzu je prohloubit komunikační a prezentační dovednosti, seznámit se s principy formátu PITCH, zaujmout a inspirovat svým projektem. Osvojit si nové znalosti, technologie, nástroje a postupy, které je možné využít při aktivním kontaktování producentů, dramaturgů nebo promotérů.

Pitching je metoda, která představuje projekt veřejnosti tak, aby využil veškerý svůj potenciál k inspiraci, vzbudil zájem a pozornost. Je celosvětově používaná v nezávislé i komerční sféře, v kulturním i jiném prostředí.

Výzva je určena začínajícím i etablovaným profesionálním umělcům z oblasti scénických umění s rozpracovanými projekty.

Uzávěrka přihlášek: 6. 1. 2023

Podrobnosti