Pro připravovanou výstavu Sládečkova vlastivědného muzea v Kladně hledáme scénografa/architekta, který našemu týmu pomůže dívat se na výstavní prostory novýma očima a pozvedne prezentaci v našem muzeu na vyšší úroveň.
Co chystáme:
Na podzim roku 2026 chystáme výstavu To byla jiná doba!? s podtitulem Jak vzpomínáme?. Výstava se zaměří na individuální vzpomínání jednotlivce i kolektivní paměť celé společnosti. Koncept výstavy pracuje se smysly návštěvníků, kteří se stávají aktivními spolutvůrci výstavy.
S čím potřebujeme pomoci:
Potřebujeme pomoci navrhnout architektonické řešení výstavy, která přináší inovativní přístup v práci s návštěvníkem. Originialitu by mělo přinášet i scénografické řešení, použité materiály atp.
Co nabízíme:
Možnost uplatnění i začínajícím scénografům, tým otevřený neotřelým řešením, možnost navázání dlouhodobé spolupráce.
Pokud jste shledali, že je to nabídka pro vás, napište.