6. 4.

Dancing Goethe – trénink pro tanečníky a performery

Publikováno 28. 3. 2025
Tanečník a lektor Juan Tirado. Foto © Alice Colombo

Tančíte a chybí vám trénink? Dancing Goethe nabízí profesionálům i poloprofesionálům možnost zdokonalit své pohybové umění. Přidejte se k tréninkům inspirovaným zahraničními Profitrainingy a trénujte s předními lektory. První lekci povede Juan Tirado z Frantics Dance Company! Účast zdarma.

Profesionální trénink pro tanečníky a performery

Jste profesionální či poloprofesionální tanečnice/tanečník, performerka/performer pohybového divadla, mimka/mim, akrobatka/akrobat nebo se věnujete podobné disciplíně a chybí vám pravidelný trénink? Dancing Goethe je tady pro vás! Jde o trénink určený pro ty, kteří mají dopoledne volno a chtějí dál pracovat na svém pohybovém umění.

O čem to je?

Tréninky organizuje Markéta Pščolková z Goethe-Institutu, která k nim byla inspirována vlastními zkušenostmi: „V zahraničí jsem se naučila, že stačí přijet do nějakého města, vygooglit Profitraining a přidat k tomu název města – třeba Profitraining Berlin -, a hned se mi nabídne množství tréninků, kam za pár eur můžu jít ráno trénovat. Kromě dobrého pocitu a práce na technice se tam taky potkám se všemi místními tanečníky, kteří mi řeknou, jaká kvalitní vystoupení se ve městě aktuálně konají a co zde zkrátka frčí. Po návratu ze zahraniční mi v Praze podobný koncept chyběl, a tak jsem se jej rozhodla v Goethe-Institutu založit.“

Kdo bude vyučovat?

Premiérový, nedělní trénik Dancing Goethe povede Juan Tirado z Frantics Dance Company.

Jak se registrovat?

Z kapacitních důvodů prosíme o registraci na konkrétní termín, které najdete zde. Pokud se nestihnete zaregistrovat, nebojte se přijít a doufat, že ještě bude volné místo!

A co ještě?

Nezapomeňte vhodné oblečení a vybavení (tepláky a ponožky s sebou)!

Těšíme se na vás na tréninku Dancing Goethe!

Kontakt pro Vaše dotazy: ">.