Culturenet.cz
Vážení přátelé,

přinášíme Vám nejnovější aktuality webu Culturenet.cz.

Váš Institut umění
Granty/stipendia
Plzeň - Čtyřletý dotační program na podporu realizace kultur. projektu „Živá ulice“ 2020-2023

Magistrát města Plzně, 9. května 2019

Projekt Živá ulice by měl být originální letní kulturní událostí města, a to zejména prostřednictvím kulturní animace ve veřejném prostoru. Plzeň se v rámci projektu stane komunitním prostorem určeným pro setkávání občanů a návštěvníků města s cílem oživení centra města pouliční produkcí.

Využijte pilotní evropský grantový program na podporu mobility I-Portunus

https://www.i-portunus.eu, 17. dubna 2019

I-Portunus je nový grantový projekt na podporu kulturní mobility v zemích zapojených do programu Evropské unie Kreativní Evropa.

Rezidence
Banská st a nica Contemporary - program EDU AIR - otevřená výzva v roce 2019

www.facebook.com, 13. května 2019

Hľadáme rezidentov pre program EDU AIR! Termíny rezidencií: júl, september, október a november 2019.

Příležitosti
Český rozhlas nabízí účast v programu pro studenty a absolventy VŠ Elévové

https://rozhlas.jobs.cz/, 16. května 2019

Český rozhlas nabízí vzdělávací elévský program určený studentům a absolventům VŠ se zájmem a předpoklady pro rozhlasovou práci.

Gourdonské bienále uměleckých řemesel 2020 - nabídka účasti

M. Melechovská/N. Bruneau, 16. května 2019

starobylé městečko Gourdon v jihozápadní Francii, v kraji trubadúrů – Okcitánii, od roku 2012 každé dva roky v květnu pořádá zhruba dvoutýdenní výstavní a prodejní přehlídky rozličných uměleckých a tradičních řemesel z různých koutů Francie a Evropy. V minulých letech byly tématem těchto umělecko-řemeslných setkání např. textilie, kovy a v roce 2018 dřevo. V roce 2020 se gourdonské bienále ponese ve znamení skla a sklářské tvorby.

Festival ELBE DOCK - konkurz (dobrovolníci/ce)

Iveta Přívratská, 15. května 2019

Mezinárodní festival dokumentárních filmů ELBE DOCK hledá tým dobrovolníků/ic!

Nová čtenářská anketa Kniha roku

Helena Frantová, 15. května 2019

Nadační fond Čtení tě mění připravil novou čtenářskou anketu KNIHA ROKU, jejíž první ročník slavnostně odstartoval 11. května 2019 na veletrhu Svět knihy. Důvodem vzniku ankety je snaha ocenit nejen literární kvalitu knih, ale také jejich „oblíbenost“ u běžných čtenářů. Právě oni totiž rozhodnou o vítězích.

PQ+ | Movement/Architecture projekt hledá pomocníky

Beautiful Confusion Collective, 15. května 2019

Mezinárodní Beautiful Confusion Collective hledá pomocníky na projekt Movement/Architecture, který se uskuteční v rámci Pražského Quadriennale.

Stáž ve FOX Gallery

FOX Gallery s. r. o., 14. května 2019

FOX Gallery vyhlašuje výběrové řízení na bezplatnou stáž.

Artyčok TV - video open call v roce 2019

https://artycok.tv/, 14. května 2019

Artyčok TV vypisuje otevřenou výzvu pro profesionály/amatéry a studentky/studenty k zaslání návrhů na nové audiovizuální dílo, které bude publikováno a archivováno na webových stránkách Artyčok TV.

Vznikla nová krejčovská dílna v Praze

Vhodné i pro malé zakázky.

VŠVU (Bratislava) nabízí nový obor

www.vsvu.sk, 13. května 2019

VŠVU predstavuje nový magisterský program: Dejiny a prax súčasného umenia.

Lustr 2019 - otevřená výzva

Lustr, 13. května 2019

Vítáme všechny profesionály i zájmové ilustrátory. Tématem letošního festivalu je SVOBODA!                  

Vyšehradská literární soutěž 2019 - výzva

Ladislav Zelinka, 13. května 2019

Nové kolo Vyšehradské literární soutěže se ponese v duchu ekologie a ochrany životního prostředí. Inspirováni mladou aktivistkou Gretou Thunbergovou se také tento rok zapojíme do celosvětového dění a staneme se na chvíli bojovníky za záchranu ekosystému planety. Letošní úkol je poměrně náročný – napsat esej, která bude co nejlépe shrnovat toto volání, problémy stavu životního prostředí, řešení a být výzvou, poselstvím, které by mělo pomoci ke zlepšení situace.

Zapojte se do projektu Noc divadel 2019

www.divadlo.cz, 10. května 2019

Institut umění – Divadelní ústav (IDU) jako hlavní koordinátor projektu Noci divadel 2019 otevírá registraci pro nadcházející ročník. Šestý ročník Noci divadel s podtitulem DIVADLO A SVOBODA připadá na 16. listopad 2019.

Akce
Seminář Kreativní Evropy pro nakladatele (27. 5. 2019, Praha)

www.kreativnievropa.cz, 16. května 2019

Kancelář Kreativní Evropa – Kultura pořádá seminář pro nakladatele při příležitosti vyhlášení výzvy na podporu literárních překladů z programu Evropské unie Kreativní Evropa.

Soundsgate Workshop Vol. 4

Soundsgate, 16. května 2019

Workshop pro skladatele a filmové producenty proběhne 9. června 2019. Máte se na co těšit!

Kino za školou 2019 - konference

Kancelář Kreativní Evropa - MEDIA, 16. května 2019

Konference o filmové a audiovizuální výchově Kino za školou 2019, která se bude konat v rámci MFF pro děti a mládež Zlín v neděli 26. 5. 2019 od 9.00 do 15.00 v sále Alternativa, Kulturní institut Zlín (Osvoboditelů 3778, Zlín).

Karolina Světlá a ženy, které předběhly svou dobu - přednáška

Stopy v krajine, z. s., 15. května 2019

Zveme vás na přednášku PhDr. Mileny Secké, CSc. „Známé a neznámé členky Amerického klubu dam”, která proběhne v rámci Festivalu Karoliny Světlé v sobotu 25. května 2019 od 11.30 ve Světlé pod Ještědem 1.

Magic Carpets 2019: Sdílené místo, čas a prostor - sympozium

Akce CCA, 15. května 2019

Dvoudenní mezioborové sympozium k aktuálním problémům městského veřejného prostoru a současného umění.

Kreativní výroba z pravého porcelánu - netradiční porcelánový kurz

Dovýroby, 11. května 2019

Naučte se vyrábět užitné předměty z pravého porcelánu. Pětitýdenní kurz - POSLEDNÍ MÍSTO.

AUDIENCE.LAB: DISCOVER the TEENAGERS

Akademie IDU ve spolupráci s Kanceláří Kreativní Evropa vás zde na workshop AUDIENCE.LAB: Discover the Teenagers pod vedením Agaty Etmanowicz (Impact Foundation), který se koná 11. června 2019 v prostoru Město moře (Přistavní 7) v Praze.

Publikace
Kultura České republiky v číslech za rok 2018

Newsletter NIPOS 5/2019, 16. května 2019

V brožuře jsou zveřejněna vybraná statistická data v daném roce za následující obory: památkové objekty zpřístupněné za vstupné, muzea, památníky a galerie, veřejné knihovny, divadla, neperiodické publikace a periodický tisk, rozhlasové a televizní vysílání.

Tom Phillips: Dějiny lidských průserů aneb Co všechno jsme podělali - publikace

www.jota.cz, 15. května 2019

Vzrušující cesta po nejvíce kreativních a katastrofických f*ck ups v lidské historii aneb Co vše jsme kdy pořádně podělali – od našeho prvního předka, který spadne ze stromu, až po nejpozoruhodnější selhání současnosti.

Tomáš Kulka: Umění a jeho hodnoty: Logika umělecké kritiky - publikace

https://argo.cz/, 13. května 2019

Na první pohled se může zdát, že nic není hodnocení uměleckých děl vzdálenějšího než logika. Nehodnotíme snad umělecká díla podle toho, jak na nás působí, jaké v nás vyvolávají emoce? Nezůstává v takovém případě veškerá logika stranou?

Stalo se
Výsledky debaty o budoucnosti kultury s kandidáty do Evropského parlamentu

https://jammart.eu, 16. května 2019

V rámci kampaně Culture Action Europe proběhla 25. dubna 2019 online debata o budoucnosti kultury v EU s kandidáty do Evropského parlamentu, kterou během osmi hodin sledovalo přes šest tisíc uživatelů.

Když se prolne design a marketing. Reportáž ze zlínské konference, kterou organizují studenti

www.czechdesign.cz, 16. května 2019

Pořádají jí studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a daří se jim. Konference propojuje dva odlišné pohledy na svět. Ukazuje, že to mezi nimi jiskří. Den plný inspirace z oblasti marketingu a designu moderovala Veronika Ruppert, která přednášela na jednom z předchozích ročníků. Kdo na konferenci vystoupil letos?

Český kulturní netwrok Nová síť se sešel v jihočeských Komařicích

NOVÁ SÍŤ, 16. května 2019

Na začátku května 2019 proběhl v rezidenčním domě Rezi.dance Komařice meeting členů Nové sítě – českého kulturního networku. Dva dny sdílení a práce v krásném prostředí jižních Čech. Setkání, které přineslo opět nápady, inspiraci a plány do budoucna.

Vedli proti mně kampaň, píše Staněk Babišovi

https://www.novinky.cz/, 16. května 2019

Ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) zprostil mlčenlivosti úředníky, kteří vypracovali audity dvou kulturních institucí, jejichž šéfy pak odvolal. Uvedl to v dopise, v němž premiéra Andreje Babiše (ANO) informuje o své rezignaci ke konci května. Napsal také, že rezignuje po výzvě svého stranického šéfa Jana Hamáčka a postěžoval si, že proti němu byla v uplynulých týdnech vedena „masívní kampaň bez racionálního zdůvodnění“.

I do uměleckého světa patří byznys

https://www.kreativnicesko.cz/, 15. května 2019

„Nestačí dělat kvalitní program, musíme ho taky z něčeho zaplatit,“ myslí si Aleš Loziak, který v Ústí nad Labem zastupuje Veřejný sál Hraničář. Tato nezávislá kulturní instituce funguje již čtvrtým rokem v budově bývalého kina. Propojuje současné umění s kulturou a každodenním životem a nabízí pestrý program pro různé cílové skupiny. S Alešem Loziakem jsme si povídali o tom, jak nápad zachránit opuštěné kino vznikl, jak fungují a co je cílem jejich aktivit.

Srovnání měst a jejich grantů

https://www.kreativnicesko.cz/, 15. května 2019

V rámci setkání Kreativního Česka v Jihlavě s názvem Střed zájmu: GRANTY zaznělo mimo jiné srovnání grantových systémů vybraných měst. V základu této prezentace stála rešerše, která do podrobné tabulky shrnuje data pro rok 2018 o grantových systémech šesti vybraných měst, která se účastnila minulých setkání (Ostrava, Olomouc, Plzeň, Brno, Jihlava, Hradec Králové). Data, která se podařilo získat z veřejně dostupných zdrojů, byla následně ověřena a opravena pověřenými zaměstnanci odborů kultury daných měst.

Jak může úředník podpořit kulturu?

https://www.kreativnicesko.cz/, 15. května 2019

Uspořádali jsme další setkání neformální platformy Kreativní Česko. Akce s názvem Střed zájmu: GRANTY aneb Jak podpořit kulturu ve městech otevřela Pandořinu skříňku plnou otázek, frustrací i řešení pro efektivnější administrativu nejen grantů. Jak správně nastavit grantové systémy, si do jihlavské městské knihovny přijelo vyslechnout třicet pět úředníků, vedoucích odborů kultury, radních či analytiků kultury a kreativních odvětví.

Lidovci vyzvali Babiše k odvolání ministra Staňka

ČTK, 15. května 2019

KDU-ČSL vyzvala premiéra Andreje Babiše (ANO) k okamžitému odvolání ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD). Na výzvě se v úterý shodl celostátní výbor strany. Staněk podle lidovců není schopný resort vést a nemá důvěru pracovníků v kultuře. O výsledku jednání celostátního výboru informovala mluvčí KDU-ČSL Denisa Morgensteinová. Odpor lidí v kultuře si Staněk vysloužil zejména tím, že v polovině dubna odvolal ředitele Národní galerie Praha a Muzea umění Olomouc.

Filmaři vyzvali předsedu ČSSD Jana Hamáčka k odvolání ministra kultury

www.asociaceproducentu.cz, 14. května 2019

Vážený pane předsedo, v těchto dnech jsme se dozvěděli o plánované cestě ministra kultury Antonína Staňka na filmový festival v Cannes. I my, jako zástupci odborné filmařské obce, podporujeme petici za odvolání ministra kultury ČR Antonína Staňka a obracíme se na Vás s žádostí, abyste toto odvolání předsedovi vlády v nejbližších dnech navrhl.

Obchodní dům Kotva je definitivně památkou, rozhodnutí nabylo právní moci v dubnu

ČTK, 14. května 2019

Pražský obchodní dům Kotva se stal definitivně památkou. Proti dřívějšímu rozhodnutí ministerstva kultury nikdo nepodal rozklad, takže nabylo právní moci. Prohlášení Kotvy za památku podle serveru iROZHLAS.cz. nerozporoval ani vlastník budovy, firma Pražská správa nemovitostí miliardáře Václava Skaly.

Otevřený dopis brněnské radnici: Nebuďme Evropské hlavní město asociální kultury

https://artalk.cz/, 13. května 2019

Publikujeme v plném znění otevřený dopis brněnské radnici, který sepsali představitelé místní kulturní a kreativní scény. V úterý 14. 5. 2019 bude probíhat zasedání brněnského zastupitelstva, kde budou občané města požadovat pokračování programů Rapid Rehousing a Housing first, kterým se doteď dařilo úspěšně ukončovat bezdomovectví a zlepšovat životní podmínky rodin v sociální nouzi v Brně.

Liberci se na druhý pokus podařilo sehnat firmu na opravu Divadla F. X. Šaldy

ČTK: knt, hj, 10. května 2019

Liberci se na druhý pokus podařilo v soutěži najít firmu, která provede modernizaci vzduchotechniky a topení historické budovy Divadla F. X. Šaldy. Do opakovaného výběrového řízení se přihlásila jediná firma, řekl ČTK náměstek primátora pro kulturu Ivan Langr (Starostové pro Liberecký kraj). Město za výměnu starých technologií zaplatí 19,4 milionu bez daně.

Pražský komorní balet ukončí k 1. červnu 2019 svou činnost

www.divadlo.cz, 10. května 2019

Pražský komorní balet (PKB) je pro českého, ale též zahraničního diváka již více než čtyři desítky let známým a tradičním českým tanečním souborem. Předchůdce PKB „Studio BALET PRAHA“ založili v roce 1964 Luboš Ogoun, Vladimír Vašut a Pavel Šmok. Právě v letošním roce si připomínáme 55. výročí vzniku Studia Balet Praha, a také právě v letošním roce eskaluje několikaletý problém systémového financování tohoto jediného českého nezávislého tanečního souboru, který nabízí stálá angažmá profesionálním tanečníkům a absolventům tanečních konzervatoří.

Sezóna 2019/2020 ve Švandově divadle pod novým uměleckým vedením Martina Františáka

Švandovo divadlo vstoupí od září tohoto roku do nové éry.

Práce
Divadlo Komedie - konkurz (vrátný/á)

Městská divadla pražská, 16. května 2019

Jste samostatní, pečliví, zodpovědní, komunikativní a máte zájem o divadlo? Pak hledáme možná právě vás - kolegyni/u na pozici vrátného do kolektivu Divadla Komedie. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr.

MFDF Ji.hlava - konkurz (Guest Service)

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava, 16. května 2019

MFDF Ji.hlava hledá nové kolegy/kolegyně pro práci v Guest Servicu.

Outdoor films - konkurz (produkční)

Outdoor films, 16. května 2019

Společnost zaměřená na filmové a kulturní aktivity s dlouholetou tradicí hledá produkčního na HPP v Ostravě.

CZECHDESIGN - konkurz (manažer/ka online magazínu)

www.czechdesign.cz, 16. května 2019

Nejsme korporace, ani začínající start-up. Jsme etablovaný brand, který má v prostředí designu silné renomé. A nyní hledáme někoho, kdo nás posune ještě dál. A potřebujeme člověka, kdo umí být rozkročený mezi světem obchodu a designu. Hledáme projektového manažera webu, který bude supervizovat fungování nejčtenějšího online magazínu v ČR CZECHDESIGN a vyhledávat nové možnosti růstu.

Český rozhlas - konkurz (kreativní producent/ka)

https://rozhlas.jobs.cz/, 16. května 2019

Český rozhlas, Kreativní HUB, hledá vhodného uchazeče/ku na pozici kreativní producent/ka.

Café/bar NoD - konkurz (provozní manažer/ka)

https://nod.roxy.cz/, 16. května 2019

Zavedený podnik v centru Prahy – Café/bar NoD – hledá do svého týmu provozního manažera/manažerku. Hledáme člověka „2v1“, který je schopen vést kavárnu, která se večer plynule mění v bar. Kavárna je součástí prostoru, ve kterém se nachází také Divadlo a Galerie.

Divadlo Gong - konkurz (lektor/ka)

www.facebook.com, 16. května 2019

Divadlo Gong hledá do svého týmu lektora/ku dětských hereckých kurzů pro školní rok 2019/2020.

Divadlo Na Rejdišti - konkrz (divadelní technik)

www.facebook.com, 16. května 2019

Pošlete nám vaše CV a krátký motivační dopis.

Severočeské divadlo - konkurz (opera)

https://portal.mpsv.cz/sz/, 16. května 2019

Severočeské divadlo hledá operního zpěváka - člena operního sboru.

Muzeum regionu Valašsko - konkurz (kastelán/ka zámku)

https://portal.mpsv.cz/sz/, 16. května 2019

Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru památkové péče výhodou. Prokazatelnou praxi v oblasti kulturního dědictví na vedoucí pozici min. 3 roky, znalost problematiky státní památkové péče a péče o mobiliární fondy výhodou. Orientace v ekonomické agendě správy památkového objektu, znalost práce v oboru výhodou - správa a údržba památkového objektu. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost práce na PC na velmi dobré úrovni. Aktivní znalost nejméně jednoho světového jazyka, zkušenosti s psaním a vedením projektů výhodou. Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota dále se vzdělávat. Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Galerie hlavního města Prahy - konkurz (pracovník/ce vztahů k veřejnosti)

www.jobdnes.cz, 16. května 2019

Náplň: administrativní činnost a podpora spojená s chodem oddělení, správa skladu publikací a dárkových předmětů - jejich distribuce, skladová evidence, spolupráce s dodavateli, komisní prodej.

Divadlo Archa - konkurz (Social Media Manager)

Divadlo Archa , 16. května 2019

Jste aktivní uživatel sítí, influencer nebo copywriter? Sledujete trendy? Naloďte se k nám na palubu a pomozte nám hladce proplout rozbouřenými vodami sociálních sítí.

MFDF Ji.hlava - konkurz (produkce Industry programu)

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava, 15. května 2019

MFDF Ji.hlava hledá produkční/ho Industry programu.

MFDF Ji.hlava - konkurz (produkce Inspiračního fóra)

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava, 15. května 2019

MFDF Ji.hlava hledá produkční/ho Inspiračního fóra.

MFDF Ji.hlava - konkurz (produkce)

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava, 15. května 2019

MFDF Ji.hlava hledá posily do týmu produkce.

Edison Filmhub - konkurz (uváděč/ka, pokladní)

Wanda Kaprálová, 15. května 2019

Hledají se cinefilní nadšenci do nového filmového prostoru v centru Prahy na pozici uvaděč/ka a pokladní. Budeš se podílet na chodu a rozvoji kina, získáš přehled o aktuálním dění na poli filmových přehlídek a dostaneš možnost potkat zajímavé hosty, tvůrce a diváky, s kterými mnohdy procvičíš tvoji angličtinu.

VUS Ondráš - konkurz (tanec a orchestr lidových nástrojů)

http://vusondras.cz/, 15. května 2019

Ministerstvo obrany ČR zastoupené ředitelem Vojenského uměleckého souboru ONDRÁŠ vyhlašuje výběrové řízení do profesionální části souboru do taneční skupiny a orchestru lidových nástrojů.

Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami - konkurz (průvodce/průvodkyně)

Pamatnik Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami, 15. května 2019

Muzeum hledá sezónního brigádníka na pozici průvodce/výpomoci na kulturních akcích muzea.

Archiv Českého vysokého učení technického - konkurz (archivář/ka)

Kamila Mádrová , 14. května 2019

Místo výkonu práce: Zikova 2, Praha 6-Dejvice. Pracovní úvazek: 1,0 na dobu jednoho roku od uzavření pracovní smlouvy s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Divadlo Dokola - konkurz (produkční)

Divadlo Dokola, 14. května 2019

Pro profesionální loutkové Divadlo Dokola hledáme schopnou produkční sílu.

Pragovka Gallery - konkurz (asistent/ka ředitelky-grantwriter/ka)

Boris Jankovec, 14. května 2019

Pragovka for Art, z. s., hledá asistenta/ku ředitelky a grantwritera/ku v jedné osobě do galerií. Náplní práce je v prvé řadě příprava a vyúčtování grantových žádostí a asistence při řídících úkonech uměleckého centra. Za samozřejmou při takové pozici pokládáme potřebu souznít s projektem Pragovky, následnou možnost k programu přispívat a zlepšovat jej. Vítáme přirozené kreativce se smyslem pro organizaci práce i času, vítáme ty, kteří budou chtít k projektu přispívat s plným nasazením.

Pragovka Gallery - konkurz (lektor/ka)

Boris Jankovec, 14. května 2019

Pragovka for Art, z. s., hledá kolegu/yni na doprovodné programy pro školy a veřejnost. Vzhledem k tomu, že naše lektorské oddělení se stále rodí, hledáme někoho, kdo si zvládne funkční lektorské oddělení vytvořit a věříme, že právě nyní je na to vhodná doba.

Divadlo Oskara Nedbala (Tábor) - konkurz (dramaturg/produkční)

Divadlo Oskara Nedbala Tábor, 14. května 2019

Hledáme dramaturga/produkčního. Jedná se o práci na plný úvazek s nástupem od září 2019.

Národní divadlo Brno - konkurz (kurátor/ka výstavního prostoru divadla Reduta)

Národní divadlo Brno, 13. května 2019

Národní divadlo Brno vyhlašuje OPEN CALL na pozici kurátor/ka výstavního prostoru foyer divadla Reduta na sezonu 2019/2020.

Divadlo v Řeznické - konkurz (office manager/ka)

Divadlo v Řeznické, 13. května 2019

Do našeho týmu hledáme office managera/ku.

Muzeum romské kultury - konkurz (Odborné oddělení)

Lucie Horáková, 13. května 2019

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na manažerskou pozici vedoucí/ho Odborného oddělení.

Pražská informační služba - brigáda (skladník/závozník)

Pražská informační služba, p. o., 13. května 2019

Pražská informační služba - Prague City Tourism hledá brigádníka na pozici skladníka - závozníka.

Pragovka Gallery - konkurz (fundraiser/ka)

Boris Jankovec, 13. května 2019

Pragovka for Art, z. s., hledá fundraisera/ku Pragovky. Náplní práce je v prvé řadě aktivní oslovování potenciálních sponzorů, vytváření materiálů, všeobecné dotažení celého procesu až k podepsání smlouvy. Za samozřejmou při takové pozici pokládáme potřebu souznít s projektem Pragovky, následnou možnost k programu přispívat a zlepšovat jej. Vítáme přirozené kreativce se smyslem pro organizaci práce i času, vítáme ty, kteří budou chtít k projektu přispívat s plným nasazením.

Divadlo F. X. Šaldy - konkurz (opery Don Giovanni, Příhody Lišky Bystroušky)

www.divadlo.cz, 10. května 2019

Šéf opery Divadla F. X. Šaldy v Liberci Martin Doubravský vypisuje konkurzní předzpívání na níže uvedené role.

Kino a divadlo v Žamberku - konkurz (propagační pracovník)

MKP_FIDIKO Žamberk, 10. května 2019

Produkční a propagační pracovník/pracovnice pro kino a divadlo v Žamberku.

Fakulta umění Ostravské univerzity - konkurz (grafický design)

Hana Koudelná, 10. května 2019

Děkan Fakulty umění Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na systemizované místo odborného asistenta/ky oboru grafický design.

Galerie výtvarného umění v Chebu - konkurz (ředitel/ka)

Karlovarský kraj, 10. května 2019

Rada Karlovarského kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele/ky příspěvkové organizace Galerie výtvarného umění v Chebu.

Muzeum Sokolov - konkurz (ředitel/ka)

Karlovarský kraj, 10. května 2019

Rada Karlovarského kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele/ky příspěvkové organizace Muzeum Sokolov.

Krajská knihovna Karlovy Vary - konkurz (ředitel/ka)

Karlovarský kraj, 10. května 2019

Rada Karlovarského kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele/ky příspěvkové organizace Krajská knihovna Karlovy Vary.

Muzeum Karlovy Vary - konkurz (ředitel/ka)

Karlovarský kraj, 10. května 2019

Rada Karlovarského kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele/ky příspěvkové organizace Muzeum Karlovy Vary.

Galerie umění Karlovy Vary - konkurz (ředitel/ka)

Karlovarský kraj, 10. května 2019

Rada Karlovarského kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele/ky příspěvkové organizace Galerie umění Karlovy Vary.

Galerie 4 - galerie fotografie - konkurz (ředitel/ka)

Karlovarský kraj, 10. května 2019

Rada Karlovarského kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele/ky příspěvkové organizace Galerie 4 – galerie fotografie.

Copy it right!
Přepisování, kopírování, zobrazování a užívání obsahu i jeho odvozenin je možné, a to s uvedením zdroje.
Institut umění – Divadelní ústav
Celetná 17, 110 00 Praha 1
T +420 224 809 119
E info@culturenet.cz
www.culturenet.cz
Pokud se chcete odhlásit ze zasílání aktualit, prosím, klikněte zde.