Stavovské divadlo – konkurz (maskér/vlásenkář)

Publikováno 3. 12. 2020

Národní divadlo přijme na poloviční úvazek do jevištního provozu Stavovského divadla maskéra/vlásenkáře – maskérku/vlásenkářku.

Náplň práce:

  • Provádí maskérské práce a speciální efekty dle požadavků inscenátorů;
  • Vytváří masky dle scénáře;
  • zpracovává účesy z vlásenek umělých a přírodních, ovládá základní kadeřnické úkony;
  • nasazuje a připevňuje paruky či příčesy;
  • připravuje vlásenky do inscenace, pečuje o svěřená líčidla a štětce.

Požadavky:

  • praxi v oboru;
  • časovou flexibilitu;
  • příjemné vystupování.
  • Zájem o obor a kreativita

Nabízíme:

  • práci na poloviční úvazek;
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito;
  • atraktivní divadelní prostředí v centru Prahy;
  • rozmanitou práci v příjemném a malém kolektivu Stavovského divadla;
  • 25 dnů dovolené;
  • příspěvek na stravování formou stravovací karty;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění (při splnění podmínek);
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas (při splnění podmínek);
  • příspěvek na dovolenou (při splnění podmínek);
  • zvýhodněné vstupenky na vybraná představení.

Nástup: ihned nebo dle dohody.

Životopisy zasílejte na e-mail .