Uzávěrka 31. 10.

Spitfire Company – konkurz (výkonná produkce)

Publikováno 18. 10. 2021

Spitfire Company – umělecká skupina zahrnující fyzické, taneční a experimentální divadlo hledá šikovného a motivovaného člověka na pozici výkonné produkce.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zodpovědnost za komunikaci s umělci, uměleckým šéfem a projektovým manažerem souboru.
  • Booking termínů a produkční agenda pro jednotlivá hraní a placová produkce v Praze, regionech ČR i zahraničí.
  • Aktivně se podílet na vzniku premiér.
  • Pravidelná údržba skladu, scén, rekvizit a kostýmů, které jsou v něm uskladněny, zajištění dopravy pro převoz scén a souboru k realizaci představení v Praze, ČR i v zahraničí.
  • Výkonná produkce úzce spolupracuje s projektovým manažerem a uměleckým šéfem souboru.

POŽADUJEME

  • Samostatnost, spolehlivost, proaktivnost, komunikativnost, kreativní přístup, vynalézavost a odolnost vůči stresu.
  • Časovou flexibilitu.
  • Znalost AJ slovem i písmem.
  • Řidičský průkaz.
  • Zkušenosti z divadelního prostředí výhodou.

NABÍZÍME

  • Kreativní práci v divadelním prostředí.
  • Práci v rozsahu 0,5 úvazku na ŽL (případně je možné rozšířit o 0,5 úvazek v partnerské kulturní organizaci)
  • Finanční odměnu 20 000 Kč měsíčně + příplatky
  • Flexibilní pracovní dobu s nepravidelným vytížením.
  • Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete vaše CV a motivační dopis na e-mailovou adresu do 31. 10. 2021.