RACŪNA – konkurz (designér/ka oděvů)

Publikováno 9. 7. 2020

Začínající outdoorovo-sportovní značka na pomezí urban fashion shání mladé talentované návrháře, kteří myslí nadčasově, vyznají se nebo alespoň mají povědomí o udržitelných materiálech a umí připravit veškeré podklady pro následnou výrobu. Nástup ihned.

Náplň práce:

Chceme přinést do sportovního a outdoorového průmyslu novou vlnu, s důrazem na udržitelnost, kvalitu a design. Takové kousky oblečení, které si můžete vzít jak do lesa, tak i na kafe s kamarádkou. Na začátku se zaměříme pouze na produkci pro ženy, jelikož nás nebaví šílené barevné kombinace, které jsou na pultech a chceme přinést design, který si každá holka zaslouží.

Požadujeme:

  • spolehlivost –⁠ jak časovou, tak za odvedenou práci,
  • samostatnost,
  • zvládnutí přípravy veškerých podkladů pro šicí dílnu,
  • nové inovativní nápady a chuť zajímat se o oblast outdoorového a sportovního oblečení,
  • hledáme převážne studenty posledních ročníků a absolventy.

Nabízíme:

  • máme nápady a plány, na vás je, posunout je ještě o kus dál a dát jim ten konečný dotek,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • můžete být součástí nové značky udávající směr.

V případě zájmu napište na , předmět DESIGN –⁠ SPOLUPRÁCE. Připojte k tomu ukázky vaší práce a něco krátkého o vás.