Uzávěrka 25. 2.

Národní památkový ústav (Praha) – konkurz (personalista/ka)

Publikováno 13. 2. 2020

Generální ředitelství Národního památkového ústavu hledá do kolektivu Oddělení personalistiky a mezd kandidátku nebo kandidáta na pozici vedoucí/ho oddělení a hlavního personalisty/ky.

Pracovní náplň:

  • Vedení oddělení personalistiky a mezd generálního ředitelství.
  • Zajišťování kompletní personální agendy pro generální ředitelství.
  • Správu osobních dat v personálním a mzdovém programu VEMA.
  • Vyřizování personálních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměru.
  • Kontrola DPP a DPČ před uzavřením.
  • Řízení správy docházkového systému.

Požadavky

  • VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou.
  • Praktickou znalost pracovněprávní a další příslušné legislativy.
  • Min. 3 roky praktické zkušenosti s HR systémem, výhodou systém VEMA.
  • Min. 3 rok zkušeností v obdobné pozici včetně vedení menšího pracovního kolektivu.
  • Pokročilou znalost práce na PC (zejména MS Word, Excel).
  • Občanskou bezúhonnost.
  • Samostatnost, ale i týmovost se schopností samostatného rozhodování a přijímání odpovědnosti, pečlivost, spolehlivost.

Co můžeme nabídnout

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Dovolenou 5 pracovních týdnů.
  • Příspěvek na stravování, kulturu, sport a vzdělávání.
  • Volné vstupy vč. rodinných příslušníků na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
  • Platové hodnocení: třída 12, platový stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb. a NV č. 341/2017 Sb., příplatek za vedení, osobní příplatek po zapracování.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce: Valdštejnské nám. 162/3, Praha 1

Strukturovaný životopis s kontaktními údaji zasílejte nejpozději do 25. února 2020 na e-mail: .