Uzávěrka 20. 10.

Národní galerie v Praze – konkurz (vedoucí Edičního oddělení)

Publikováno 24. 9. 2020

Národní galerie Praha hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucí/ho Edičního oddělení se zkušeností s vedením lidí a projektů.

POPIS PRACOVNÍ POZICE

• komplexní zajištění agendy a vnitřního chodu Edičního oddělení NGP

• koordinace a řízení interních a externích autorů, editorů, překladatelů, grafiků

• koordinace všech činností spojených s edičním plánem, redaktorskou a vydavatelskou prací, včetně přípravy rozpočtu

• odpovědnost za vydání publikací NGP, včetně tisku a podpory distribuce

• příprava materiálů pro propagaci vybraných titulů

• zajištění redakce a překladů textů pro ostatní oddělení NGP

• práce s digitálními technologiemi

POŽADUJEME

• VŠ vzdělání

• minimálně tři roky praxe na pozici obdobného charakteru

• výbornou znalost českého jazyka

• výbornou znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni B2)

• výbornou uživatelskou znalost MS Excel, Word, Outlook

• kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, dodržování termínů, týmovou spolupráci

• výborné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti

• znalost uměleckohistorické terminologie výhodou

• komplexní znalost procesu tvorby knih a periodik výhodou

NABÍZÍME

• zázemí a stabilitu prestižní kulturní instituce

• inspirativní pracovní prostředí

• dlouhodobou perspektivu

• platové zařazení ve 12. platové třídě

• zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 6 sick days, stravenky, jazykové kurzy, Multisport karta, benefitní karta, volný vstup do expozic NGP

• možnost dalšího odborného vzdělávání

• nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete váš životopis a motivační dopis na e-mail  nejpozději do 20. října 2020.

Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.