Uzávěrka 31. 12.

Moravská galerie v Brně – konkurz (kustod/ka)

Publikováno 22. 10. 2021

Do Moravské galerie v Brně hledáme do Oddělení bezpečnosti a ostrahy sbírek novou kustodku či kostoda.

Pracovní náplň

  • Přímé zajištění ochrany sbírkových předmětů a vystavených exponátů.
  • Dohled nad dodržováním čistoty, pořádku a plynulosti provozu ve výstavních prostorách.
  • Asistence při zajišťování bezpečnosti na kulturních a společenských akcích pořádaných Moravskou galerií v Brně.
  • Obsluha šatny

Pracovní doba

  • Plný úvazek: středa až neděle od 10.00 do 18.00 (čtvrtek do 19.00)
  • Poloviční úvazek nebo DPP/DPČ: dlouhý týden (středa až pátek 14.00–18.00, so a ne 10.00–18.00) a krátký týden (středa až pátek 10.00–14.00, víkend volný)

Kvalifikační předpoklady a požadavky

  • Reprezentativní vystupování
  • Komunikační schopnosti
  • Základní znalost jednoho světového jazyka
  • Občanská a právní bezúhonnost,
  • Způsobilost k právním úkonům,
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (u DPP a DPČ 105 Kč/hod.)
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Zázemí významné kulturní instituce
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick day
  • Příspěvek na stravování

Termín nástupu: listopad 2021

Předpoklady pro vznik pracovního poměru

  • Věk minimálně 18 let
  • Způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost

Náležitost přihlášky

  • Strukturovaný životopis s fotografií
  • Motivační dopis
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů podle ustanovení

Přihlášku zasílejte do 10. 11. 2021 (pozn. Culturenetu: datum uzávěrky bylo posunuto na 31. 12. 2021), a to elektronicky na adresu , nebo písemně na adresu: Michal Kučera, Moravská galerie v Brně, Husova 18, 662 26 Brno.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.