Kunsthalle Praha – konkurz (Graphic/Web Coordinator)

Publikováno 16. 11. 2020

Kunsthalle Praha shání do týmu člověka se smyslem pro detail, který se skvěle orientuje v aktuálních marketingových trendech oblasti nových médií a nebojí se je použít! Hledáme tvůrčí osobu se schopností pečlivě se starat o chod webu a vytvářet např. doprovodnou grafiku pro sociální sítě nebo print.

Jaká bude náplň Vaší práce:

WEB

  • Zodpovědnost za správu, editaci a pravidelnou kontrolu stávajícího i připravovaného webu Kunsthalle Praha po stránce vizuální i obsahové. Stejně tak aktivní spolupráce nad jeho budoucím vývojem.
  • Zpracování přínosných dat z Google Analytics včetně SEO a navrhování optimalizace webu i kampaní na sociálních sítích.

GRAFIKA

  • Komunikace a spolupráce s grafickým studiem při dotváření a vývoji ústředních grafických výstupů Kunsthalle Praha – např. tvorba menších formátů dle daného grafického manuálu pro online (web, sociální sítě), případně i print (inzerce, outdoor).
  • Aktivní tvorba či post-produkce doprovodné grafiky a jednoduchých animací pro sociální sítě Kunsthalle Praha (covery, infografiky, IG stories) včetně pozvánek či prezentací.
  • Zodpovědnost za dodržování dané vizuální identity, ovšem snaha ji aktivně kreativně posouvat a přizpůsobovat novým trendům a formátům v online prostředí.

MARKETING

  • Editace newsletteru ve smyslu sazby textového a vizuálního obsahu.
  • Produkční a asistenská výpomoc marketingovému oddělení.
  • Komunikace se spolupracovníky a třetími stranami.

Jaký by měl být Váš profil:

  • Ideálně VŠ nebo SŠ relevantního zaměření (např. grafický design).
  • Velmi dobrá orientace v digitálním prostředí a designu uživatelských prostředí – stejně tak výborná orientace v aktuální trendech v oblasti grafického designu a webových funkcionalit.
  • Pokročilá znalost IS/ICT: především Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere apod.) na skvělé úrovni, MS Office na velmi dobré úrovni, další programy velkou výhodou.
  • Základní znalost práce s HTML včetně principů SEO, stejně tak práce s analytikou webu a sociálních sítí.
  • Schopnost tvořit grafické výstupy na základě daného vizuálního manuálu, ovšem schopnost věci posouvat a dále rozvíjet v rámci dynamických proměn sociálních sítí apod.
  • Výborná znalost češtiny a velmi dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem)

Co nabízíme:

  • Plný úvazek na základě pracovní smlouvy
  • Nástup: leden 2021
  • Služební telefon a výkonný počítač s potřebnými programy
  • Pracoviště: Evropská 2758/11, Praha 6 (do otevření budovy Kunsthalle Praha na Klárově)

Svůj profesní životopis a především portfolio vašich dosavadních grafických prací prosím zašlete našemu HR oddělení na . Pokud budou Vaše zkušenosti a Váš profesní i tvůrčí profil odpovídat dané pozici, ozveme se Vám co nejdříve, nejpozději do 14 dnů. Děkujeme za trpělivost a těšíme se na případnou spolupráci!