Uzávěrka 30. 9.

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně – konkurz (kustod/ka)

Publikováno 25. 9. 2020

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně hledá nové spolupracovníky na pracovní pozici zřízenec v kulturních zařízeních – dozor na výstavách (kustod).

Náplň práce:

  • Podávání informací, dohled a zajišťování provozu při samostatných prohlídkách návštěvníků výstav.
  • Pravidelná kontrola vystavených exponátů.
  • Pořádková služba při kulturních akcích pořádaných galerií.

Druh pracovního poměru:

Pracovní poměr – úvazek 0,5 /20 hodin týdně/ – zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost

Práce dle harmonogramu směn úterý – sobota;

směny 10-14 hodin, 14-18 hodin

Předpokládaný nástup říjen 2020

Plat: 8.500,00 Kč/měsíčně při sníženém úvazku 0,5 + příplatky za práci v sobotu a svátky

Místo výkonu práce: Zlín, Vavrečkova 7040

Požadavky:

Minimální vzdělání – vyučení

Komunikační dovednosti
Samostatnost, spolehlivost
Vztah k umění

Písemné přihlášky doplněné: životopisem o dosavadních zaměstnáních