Kino Edison Filmhub – konkurz (asistent/ka manažerky)

Publikováno 12. 7. 2022

Do butikového kina Edison Filmhub hledáme asistenta/asistentku manažerky kina. Edison Filmhub nepřináší pouze film. Toto kino v centru Prahy nabízí každý den artové i mainstreamové filmy a nabízí skvělé útočiště pro milovníky filmu a kávy.

Místo práce: Edison Filmhub, Jeruzalémská 2, Praha 1

Druh pracovního poměru: živnost/DPP

Termín nástupu: srpen/září 2022

Mzdové ohodnocení: 25 000 Kč

Náplň práce:

  • zadávání programu do GoOutu, na web a zasílání spřátelených webům,
  • vytváření profilů filmů na webu,
  • koordinace brigádníků na pokladně, zadávání úkolů,
  • směny na pokladně,
  • pečlivá starost o prostor kina,
  • pravidelná kontrola propagačních materiálů, výroba podkladů,
  • manipulace s projekcí, zapínání a vypínání projektoru a kino techniky (není nutná předešlá technická zkušenost, zaučíme).

Nabízíme:

  • zkušenosti s řízením kina,
  • práce v relativně novém, butikovém kině,
  • výběrová káva v naší kavárně,
  • možnost práce částečně z domova,
  • společné vytváření kreativního programu v kině (program, eventy, doprovodné programy),
  • práce na ŽL,
  • flexibilní pracovní doba (dle domluvy).

Pokud máte o práci zájem, pošlete CV na e-mail . Po zhodnocení CV se Vám ozveme a případně pozveme na osobní pohovor.