Galerie Tančící dům – konkurz (pokladní)

Publikováno 18. 12. 2018

Hledáte příjemnou práci (brigádu) v kulturní instituci v centru Prahy? Do našeho týmu Galerie Tančící dům hledáme schopné uchazeče na pozici pokladních. Náplní vaší práce bude především prodej vstupenek a merchandisingu galerie.

Náplň práce:
VÝSTAVY:
– prodej vstupenek
– prodej merchandisingu v galerijním obchodě
– informování a navigování návštěvníků
– zajištění plynulosti chodu galerie

VERNISÁŽE A DALŠÍ AKCE:
– příprava prostor a materiálů na akce a vernisáže
– vítání návštěvníků, kontrola pozvánek
– navigování a poskytování informací

Požadujeme:
– znalost angličtiny (alespoň na komunikativní úrovni), další jazyky výhodou
schopnost předávat informace, spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování

Nabízíme:
– pracovní smlouvu formou DPP, práci v 11hodinových denních směnách (otevírací doba galerie je 9.00–20.00)
– zázemí přední soukromé galerie umění v prestižních prostorách Tančícího domu
– čistá mzda 100 Kč/hod.
– nástup od ledna 2019

Více o galerii na www.galerietancicidum.cz

Kontakt: Ditte Elene Ravingerová, asistentka ředitele, T 773 207 330, E