Uzávěrka 28. 5.

Filmový workshop dok.incubator – konkurz (zkušený produkční)

Publikováno 21. 5. 2021

dok.incubator je mezinárodní nezisková organizace, která pracuje s talentovanými filmaři z celého světa a pomáhá jim realizovat jejich první velké dokumentární filmy.

Hledáme osobnost s organizačními schopnostmi a týmovým duchem, která má ráda svoji práci, s potěšením komunikuje a má alespoň pětiletou praxi s organizováním kulturních akcí. Vzhledem k tomu, že se prozatím konají naše akce online, musí mít i talent učit se zvládat prozatím i nové online nástroje. Nabízíme smysluplnou práci pro mezinárodní filmovou komunitu v menším týmu v centru Prahy.

NÁPLŇ PRÁCE

  • kompletní zajištění produkčního zázemí připravovaných workshopů v Čechách i zahraničí (doprava, ubytování, prostory) – první rezidenční workshop chystáme v srpnu
  • nyní i organizace konzultací prací účastníků online – v Zoom, B.Square, Google classroomu atd.
  • komunikace s účastníky a lektory
  • starost o technické zázemí workshopů (projekce, střižny, internet)
  • produkce tiskových materiálů workshopu
  • dohled nad plánováním a časovou koordinací, spolupráce se zahraničními partnery
  • příprava rozpočtů, zodpovědnost za jejich dodržení
  • příprava podkladů pro fakturace a vyúčtování grantů
  • zajištění chodu kanceláře přes zimu (v sezóně jen částečně – k dispozici asistent produkce)

POŽADUJEME

  • min. 5 let praxe v oblasti produkce, zkušenost s organizací festivalů, kulturních či vzdělávacích akcí, filmovou produkcí
  • organizační a komunikační schopnosti
  • technickou zdatnost a talent učit se pracovat s novými internetovými nástroji (zaškolíme)
  • samostatnost, zodpovědnost, důslednost a pečlivost
  • dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • zkušenost s prací v kultuře či neziskovém sektoru vítána
  • řidičský průkaz vítán

NABÍZÍME

  • profesní rozvoj a osobní růst – nové zkušenosti z práce v mezinárodním prostředí
  • motivující práci v komorním týmu v příjemném prostředí v centru Prahy s velmi dobrým zázemím
  • výborná dopravní dostupnost (5 min. na metro B a C, Hlavní a Masarykovo nádraží)
  • cestování na workshopy/festivaly a získání mezinárodních kontaktů
  • dlouhodobou spolupráci na ŽL

Zájemci, pošlete Váš životopis s referencemi a motivačním dopisem na max. 1/2 strany nejpozději do 28. 5. 2021, zaslaná CV budeme vyhodnocovat průběžně. Nástup co nejdříve.