Uzávěrka 14. 10.

Divadlo Bolka Polívky – konkurz (pomocná/ý účetní)

Publikováno 26. 9. 2022

Divadlo Bolka Polívky hledá do týmu lidí zapálených pro divadlo kolegu/kolegyni na pozici pomocné účetní/ho.

Pracovní požadavky:

  • ukončené SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office: Excel, Word, PowerPoint)
  • základní znalost účetnictví (vydané a přijaté faktury, včetně zálohových, pokladna, banka, interní doklady)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • komunikativnost, chuť se učit novým věcem
  • zkušenost s dotacemi v oblasti kultury výhodou
  • zkušenost s prodejním systémem GoOut výhodou

Pracovní náplň:

  • administrativní činnost
  • rozdělování, třídění a kontrola účetních dokladů dle projektů, kulturních akcí a provozu divadla
  • příprava podkladů pro hlavní účetní firmu
  • denní součinnost s externí účetní firmou
  • evidence příjmů a výdajů hlavní pokladny
  • obsluha internetového bankovnictví
  • vystavování faktur v rámci reciproční spolupráce s partnery divadla, zájezdová představení, vstupenky
  • znalost daňového portálu a prodejního systému GoOut
  • spolupráce při vyúčtování dotací
  • hlášení tržeb v souvislosti s autorským poplatky (Dilia, Aura Pont, OSA a ostatní autoři nezastoupení)
  • příprava podkladů pro vyplácení hereckých a autorských honorářů
  • příprava podkladů pro mzdovou účetní (HPP, DPP, popř. DPČ)
  • zpracování smluv (např. DPP) a personální evidenci pro mzdovou účetní
  • třídění došlé pošty, vyzvedávání uložených zásilek

Nabízíme

  • zázemí stabilní a kreativní společnosti (Divadlo Bolka Polívky funguje od roku 1993)
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • participaci na chodu divadla
  • flexibilní pracovní dobu s možností využití home office
  • stravenkový paušál ke mzdě
  • 4 týdny dovolené
  • vstupenky na představení za zvýhodněnou cenu

Pokud máte o práci u nás zájem, pošlete váš strukturovaný životopis a motivační dopis do 5. 10. 2022 (pozn. Culturenetu: datum uzávěrky bylo posunuto do 14. 10. 2022) na e-mail .